Наші телефони
0 800 800 018

Графік роботи Call-центру:
Пн-Пт, 9:00 - 19:00
Сб, 10:00 - 16:00

Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб 10:00 - 16:00

Про компанію

F1Center - це всеукраїнська мережа сервісних центрів з гарантійного і післягарантійного обслуговування комп'ютерної техніки: ПК, ноутбуків, планшетів, смартфонів, а також Hi-Fi/AV техніки світових виробників.

Незмінний слоган - «Робимо речі кращими».

Компанія F1Center заснована в 2008 році і на сьогодні охоплює 6 висококласних центрів обслуговування в Києві, а також є провайдером для 70-ти сервісних компаній-партнерів. Сервісний центр F1 підтримує постійну співпрацю з найбільшими міжнародними та українськими виробниками комп'ютерної техніки.

В F1 розроблено і впроваджено ряд інноваційних технологій - від найновішої системи комунікації з клієнтами до автоматизованого управління виробництвом. Це мала частина переваг, які вигідно відрізняють нас від конкурентів, даючи право використовувати слоган “Роблячи речі краще”.

promo image

Наші нагороди

Ми ремонтуємо

Ноутбуки Ноутбуки
Моноблоки Моноблоки
Планшети Планшети
Смартфони Смартфони
Відеопроектори Відеопроектори
Wi-Fi, AV системи Hi-Fi, AV системи
CD, DVD, BRD програвачі CD, DVD, BRD програвачі

Сертифікати авторизації

promo image

Якість на найвищому рівні

Спеціалісти F1Center щорічно проходять атестацію з ремонту продукції всіх виробників, яких обслуговує компанія, також відвідують технічні навчання і тренінги, підвищуючи свій професійний рівень. Кваліфікацію нашої інженерної команди контролюють незалежні технічні аудитори компаній-вендорів, тому Ви можете сміливо звертатись з технічними питаннями будь-якої складності.

Замовити дзвінок
Замовити дзвінок Адреси Viber Telegram Подзвонити