Це цікаво

Пізнавальна інформація зі світу IT, яка стане в нагоді кожному.

SSD або HDD. Що краще для Вашого ноутбука? SSD або HDD. Що краще для Вашого ноутбука? Для зберігання інформації на ноутбуці виробники пропонують два варіанти: твердотільний накопичувач (SSD) і жорсткий диск (HDD). Між собою вони відрізняються технологією зчитування/запису інформації. Давайте розберемося в чому полягають відмінності кожного типу.
Кращі браузери для Windows. Топ 2019. Кращі браузери для Windows. Топ 2019. За значущістю в роботі браузер йде в ряду відразу за операційною системою. При його виборі варто звертати увагу на захищеність, надійність, зручність і швидкість в роботі, а також наявність підтримки стандартів w3c для правильного відображення сторінок. Отже, рейтинг найкращих браузерів для ОС Windows в 2019 році.
Топ 5 безкоштовних програм для блокування реклами в браузері Топ 5 безкоштовних програм для блокування реклами в браузері Практично на кожному сайті нам пропонують що-небудь купити або встановити, причому найчастіше Інтернет знає про наші потреби, аналізуючи пошукові запити. Ми думаємо, кожному з тих, хто читає цю статтю набридло бачити рекламу в Інтернеті, набридло витрачати час на завантаження непотрібних, а часом і шкідливих рекламних елементів та інтенсивно витрачати інтернет-трафік.
Гальмує телефон. 8 способів прискорити смартфон на Android. Гальмує телефон. 8 способів прискорити смартфон на Android. З цією проблемою стикається кожен власник смартфона. Гаджет починає повільніше працювати, погано справлятися з поставленими перед ним завданнями, перегріватися. Причиною цього не завжди є несправність, іноді причиною стає неправильне використання телефону. Корисні поради від F1Center допоможуть прискорити роботу смартфона на ОС Android.