Це цікаво

Пізнавальна інформація зі світу IT, яка стане в нагоді кожному.

Як правильно користуватися ноутбуком і смартфоном на морозі Як правильно користуватися ноутбуком і смартфоном на морозі З приходом морозів можуть виникнути проблеми з роботою смартфона і ноутбука на вулиці. Низькі температури можуть бути небезпечними для наших мобільних пристроїв: заряд батареї смартфона зникає «на очах», користуватися телефоном в рукавичках неможливо, в ноутбуці може вийти з ладу екран, материнська плата, жорсткий диск, зростає знос Li-ion акумуляторної батареї, а різкі перепади температур і зовсім можуть вивести пристрій з ладу.
Що робити, якщо залили ноутбук рідиною Що робити, якщо залили ноутбук рідиною Однією найпоширенішою проблемою, з якою звертаються в наш сервісний центр власники ноутбуків - пролита рідина. Тому нас часто запитують які заходи необхідно приймати при залиття ноутбука водою, чаєм, пивом, шампанським або іншою рідиною. Що робити, якщо ноутбук залитий рідиною і як по можливості знизити витрати на ймовірний ремонт ми розповімо в цій статті.
Як збільшити час автономної роботи ноутбука Як збільшити час автономної роботи ноутбука Сучасні ноутбуки хоч і можуть працювати багато годин без підзарядки, але час роботи не завжди може бути достатнім. На тривалість автономної роботи ноутбука впливає ряд факторів, тому важко заздалегідь передбачити час роботи на одному заряді штатного акумулятора. Звичайно, користувачі можуть підключити ноутбук до електричної мережі і повноцінно працювати, не побоюючись непередбачуваного розряду акумулятора.
Корисні інструменти і додатки для віддаленої роботи та навчання Корисні інструменти і додатки для віддаленої роботи та навчання Через глобальну пандемію коронавірусу мільйони людей пристосовуються до роботи вдома, багато компаній переводять своїх співробітників на віддалений режим роботи, навіть школярі і студенти змушені навчатися онлайн. Перебудуватися і оптимізувати робочий процес за межами офісу допоможуть ряд програмних продуктів.
Вибираємо ноутбук для віддаленої роботи та навчання Вибираємо ноутбук для віддаленої роботи та навчання З введенням карантину через коронавірус багато хто перейшов на віддалений режим роботи або навчання і ноутбук став головним інструментом в цьому нелегкому становищі. При виборі ноутбука для домашнього офісу варто дивитися в бік універсальних моделей, які дозволяють з комфортом працювати. Таким універсальним рішенням може стати модель з продуктивним дискретним GPU.
Як відновити дані після скидання налаштувань Windows до вихідного стану або повернення ноутбука до заводських налаштувань Як відновити дані після скидання налаштувань Windows до вихідного стану або повернення ноутбука до заводських налаштувань Існує ряд причин, за якими необхідно скинути ноутбук до заводського стану, скинувши всі параметри і дані. Наприклад, продуктивність сильно знижується, ваш пристрій заражено вірусом, або ж необхідно подібним шляхом захистити свої паролі та особисті дані, тим самим підготувавши ноутбук до продажу або передачі іншим людям.
5 правил, як не втратити дані на ноутбуці назавжди 5 правил, як не втратити дані на ноутбуці назавжди До нас часто звертаються клієнти з проханнями про надання допомоги у відновленні втраченої інформації на ноутбуці. Хоча в більшості випадків ми можемо допомогти, але іноді приходиться мати справу і з безнадійними ситуаціями. У цій статті ми поговоримо про те, як мінімізувати ризик втрати даних і пом'якшити наслідки такої втрати, якщо вона все ж таки відбудеться.
Телефон впав у воду. Що робити? Телефон впав у воду. Що робити? Вода і телефон - речі не сумісні. Попадання води в смартфон може спричинити проблеми, які в гіршому варіанті можуть привести до серйозних поломок. Після купання мобільник або зовсім не вмикаєтьсяється, або починає барахлити: мерехтить екран, хрипить динамік, залипають клавіші.
Як продовжити життя батареї смартфона/ноутбука. Як продовжити життя батареї смартфона/ноутбука. Акумулятор є важливим компонентом в смартфоні і ноутбуці. Якщо не працює батарея - не працює девайс. Однак, хоч би яким був найпотужніший сучасний і дорогий гаджет, неправильна експлуатація його батареї може швидко вивести її з ладу, і тоді доведеться часто його заряджати, докуповувати павербанк або зовсім нести в сервісний центр на заміну.
10 ознак того, що ноутбук скоро зламається 10 ознак того, що ноутбук скоро зламається Ноутбук став незамінним засобом для роботи та відпочинку. Сучасні гаджети насправді досить надійні пристрої, хоча будь-який пристрій може зламатися - і щоб усунути несправності, необхідно буде відправитися в сервіс, де фахівець визначить причину поломки та усуне її.
Рекомендації – як тримати комп’ютер в чистоті Рекомендації – як тримати комп’ютер в чистоті Робоче місце за ПК - одне з найбрудніших в будинку або офісі. Ми постійно торкаємося до клавіатури і мишки, часто перекушуємо за комп'ютером. Залишки їжі, пил, дотики брудними руками - все це створює для мікроорганізмів прекрасні умови.
Як роздати мобільний інтернет зі смартфона Як роздати мобільний інтернет зі смартфона У сучасному світі важливо мати доступний мобільний інтернет. Іноді, трапляється так, що на одному смартфоні є інтернет, а ще на одному (або кількох) пристроях - немає. Практично будь-який сучасний смартфон на операційній системі Android або iOS може роздавати інтернет комп'ютерам, смартфонам і планшетам.
SSD або HDD. Що краще для Вашого ноутбука? SSD або HDD. Що краще для Вашого ноутбука? Для зберігання інформації на ноутбуці виробники пропонують два варіанти: твердотільний накопичувач (SSD) і жорсткий диск (HDD). Між собою вони відрізняються технологією зчитування/запису інформації. Давайте розберемося в чому полягають відмінності кожного типу.
Кращі браузери для Windows. Топ 2019. Кращі браузери для Windows. Топ 2019. За значущістю в роботі браузер йде в ряду відразу за операційною системою. При його виборі варто звертати увагу на захищеність, надійність, зручність і швидкість в роботі, а також наявність підтримки стандартів w3c для правильного відображення сторінок. Отже, рейтинг найкращих браузерів для ОС Windows в 2019 році.
Топ 5 безкоштовних програм для блокування реклами в браузері Топ 5 безкоштовних програм для блокування реклами в браузері Практично на кожному сайті нам пропонують що-небудь купити або встановити, причому найчастіше Інтернет знає про наші потреби, аналізуючи пошукові запити. Ми думаємо, кожному з тих, хто читає цю статтю набридло бачити рекламу в Інтернеті, набридло витрачати час на завантаження непотрібних, а часом і шкідливих рекламних елементів та інтенсивно витрачати інтернет-трафік.
Гальмує телефон. 8 способів прискорити смартфон на Android. Гальмує телефон. 8 способів прискорити смартфон на Android. З цією проблемою стикається кожен власник смартфона. Гаджет починає повільніше працювати, погано справлятися з поставленими перед ним завданнями, перегріватися. Причиною цього не завжди є несправність, іноді причиною стає неправильне використання телефону. Корисні поради від F1Center допоможуть прискорити роботу смартфона на ОС Android.