Це цікаво

Пізнавальна інформація зі світу IT, яка стане в нагоді кожному.

10 ознак того, що ноутбук скоро зламається 10 ознак того, що ноутбук скоро зламається Ноутбук став незамінним засобом для роботи та відпочинку. Сучасні гаджети насправді досить надійні пристрої, хоча будь-який пристрій може зламатися - і щоб усунути несправності, необхідно буде відправитися в сервіс, де фахівець визначить причину поломки та усуне її.
Рекомендації – як тримати комп’ютер в чистоті Рекомендації – як тримати комп’ютер в чистоті Робоче місце за ПК - одне з найбрудніших в будинку або офісі. Ми постійно торкаємося до клавіатури і мишки, часто перекушуємо за комп'ютером. Залишки їжі, пил, дотики брудними руками - все це створює для мікроорганізмів прекрасні умови.
Як роздати мобільний інтернет зі смартфона Як роздати мобільний інтернет зі смартфона У сучасному світі важливо мати доступний мобільний інтернет. Іноді, трапляється так, що на одному смартфоні є інтернет, а ще на одному (або кількох) пристроях - немає. Практично будь-який сучасний смартфон на операційній системі Android або iOS може роздавати інтернет комп'ютерам, смартфонам і планшетам.
SSD або HDD. Що краще для Вашого ноутбука? SSD або HDD. Що краще для Вашого ноутбука? Для зберігання інформації на ноутбуці виробники пропонують два варіанти: твердотільний накопичувач (SSD) і жорсткий диск (HDD). Між собою вони відрізняються технологією зчитування/запису інформації. Давайте розберемося в чому полягають відмінності кожного типу.
Кращі браузери для Windows. Топ 2019. Кращі браузери для Windows. Топ 2019. За значущістю в роботі браузер йде в ряду відразу за операційною системою. При його виборі варто звертати увагу на захищеність, надійність, зручність і швидкість в роботі, а також наявність підтримки стандартів w3c для правильного відображення сторінок. Отже, рейтинг найкращих браузерів для ОС Windows в 2019 році.
Топ 5 безкоштовних програм для блокування реклами в браузері Топ 5 безкоштовних програм для блокування реклами в браузері Практично на кожному сайті нам пропонують що-небудь купити або встановити, причому найчастіше Інтернет знає про наші потреби, аналізуючи пошукові запити. Ми думаємо, кожному з тих, хто читає цю статтю набридло бачити рекламу в Інтернеті, набридло витрачати час на завантаження непотрібних, а часом і шкідливих рекламних елементів та інтенсивно витрачати інтернет-трафік.
Гальмує телефон. 8 способів прискорити смартфон на Android. Гальмує телефон. 8 способів прискорити смартфон на Android. З цією проблемою стикається кожен власник смартфона. Гаджет починає повільніше працювати, погано справлятися з поставленими перед ним завданнями, перегріватися. Причиною цього не завжди є несправність, іноді причиною стає неправильне використання телефону. Корисні поради від F1Center допоможуть прискорити роботу смартфона на ОС Android.