Наші телефони
0 800 800 018

Графік роботи Call-центру:
Пн-Пт, 9:00 - 19:00
Сб, 10:00 - 16:00

Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб 10:00 - 16:00

10 помилок при роботі з ноутбуком

Ноутбук прослужить довше, якщо дотримуватися правил користування ним. Отже, 10 порад по експлуатації ноутбука.

10 помилок при роботі з ноутбуком

10 помилок при роботі з ноутбуком

Ноутбук прослужить довше, якщо дотримуватися правил користування ним. Отже, 10 порад по експлуатації ноутбука.

Порада №1 – Не давайте ноутбуку працювати після залиття.

Найпоширенішою несправністю ноутбука є проливання рідини на клавіатуру, під якою знаходиться материнська плата. Поступово волога роз'їдає провідники (корозія), через якийсь період ноутбук виходить з ладу. Відразу після залиття вимкніть апарат і віднесіть його в сервісний центр.

Порада №2 – Не перекривайте вентиляційні отвори.

Коли ноутбук експлуатують на м'якій поверхні, отвори вентиляційної системи перекриваються і погіршується вентиляція повітря, що веде за собою перегрів процесора, материнської плати, відеокарти.

Порада №3 – Не використовуйте випадкові блоки живлення.

Навіть якщо напруга і сила струму збігаються з Вашими, є велика ймовірність виходу з ладу плати управління акумуляторної збірки. Якщо ж не збігаються – може вигоріти що завгодно, аж до материнської плати.

Порада №4 – Неправильне відкриття кришки ноутбука за кути, а не за центр матриці, різке і сильне її закриття, перенесення ноутбука за край кришки.

При перекосі 14-15 дюймових матриць сили, що діють на вигин, досить значні. Десять, сто, триста відкриттів – і в місці шарнірів з'являються тріщини.

Порада №5 – Раз на півроку робіть профілактичне обслуговування в сервісі.

Вартість профілактики невелика, але допоможе вберегти від дорогого ремонту. Чистка вентилятора і заміна термопасти допоможе запобігти перегріву процесора, і вихід його з ладу.

Порада №6 – Не від’єднуйте роз'єм включеного блоку живлення в ноутбук.

Це одна з найпоширеніших причин виходу ноутбука з ладу. Вмикаючи ноутбук таким чином, рано чи пізно згорить або блок живлення, або вигорить материнська плата. Порядок включення в мережу повинен бути таким: спочатку підключаємо блок живлення до ноутбука, а тільки потім вставляємо вилку в розетку.

Порада №7 – Сильна тряска ноутбука.

Жорсткий диск дуже чутливий до зовнішніх механічних впливів, таким як вібрація і тряска. Тому, щоб знизити ризик несправності, ніколи не переносьте ноутбук в увімкненому стані. Адже його вихід з ладу тягне за собою не тільки непрацездатність самого ноутбука, але і втрату всіх даних.

Порада №8 – Якщо батарея при постійній роботі від мережі живлення.

Якщо Ви користуєтеся ноутбуком, як настільним ПК, і він постійно підключений до мережі живлення, то рекомендується від'єднати батарею живлення, попередньо зарядивши її на 40-50%.

Порада №9 – Не вмикайте ноутбук відразу ж після внесення його в приміщення з морозу.

Як будь-який електронний прилад ноутбук схильний до «ефекту інію». Чи помічали Ви, як запотівають окуляри з морозу? Те ж саме відбувається всередині ноутбука. Іній – це вода, а вода, як відомо, провідник, замикання ж в складному електронному пристрої призводить до виходу його з ладу. Материнська плата – перший за вартістю компонент ноутбука, тому краще почекати хвилин 40-60 перед включенням, а при сильних морозах – краще декілька годин.

10. І найголовніше: при виникненні несправності не намагайтеся самостійно полагодити ноутбук – несіть його в авторизований сервісний центр.

Виправити некваліфікований ремонт набагато складніше, і по грошах це обійдеться дорожче. А якщо ноутбук знаходиться на гарантії – тим більше, при сторонньому втручанні Ви ризикуєте втратити гарантію.

Замовити дзвінок
Замовити дзвінок Адреси Viber Telegram Подзвонити