Наші телефони
0 800 800 018

Графік роботи Call-центру:
Пн-Пт, 9:00 - 19:00
Сб, 10:00 - 16:00

Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб 10:00 - 16:00

Як роздати мобільний інтернет зі смартфона

У сучасному світі важливо мати доступний мобільний інтернет. Іноді, трапляється так, що на одному смартфоні є інтернет, а ще на одному (або кількох) пристроях - немає. Практично будь-який сучасний смартфон на операційній системі Android або iOS може роздавати інтернет комп'ютерам, смартфонам і планшетам.

Як роздати мобільний інтернет зі смартфона

Як роздати мобільний інтернет зі смартфона

У сучасному світі важливо мати доступний мобільний інтернет. Іноді, трапляється так, що на одному смартфоні є інтернет, а ще на одному (або кількох) пристроях - немає. Практично будь-який сучасний смартфон на операційній системі Android або iOS може роздавати інтернет комп'ютерам, смартфонам і планшетам. Щоб організувати таку мережу, достатньо активувати мобільний інтернет і підключити інші пристрої через Wi-Fi, USB або Bluetooth.
В цій статті ми розповімо про всі три способи, і Ви зможете самостійно вибрати як краще роздати мобільний інтернет зі смартфона іншим пристроям у Вашому конкретному випадку.

Для Android

У різних моделей телефонів процес налаштування може трохи відрізнятися, але суть залишається тією ж. Для початку, встановіть з'єднання з мобільного інтернету. В «Налаштуваннях» знаходимо розділ управління бездротовими мережами. Цей розділ може ще називатися «SIM-карти і мережі».
Далі - «Режим модема» або «Точка доступу» і активуйте потрібний спосіб підключення: по USB, Wi-Fi або Bluetooth. Тут також можна задати пароль для захисту бездротової мережі, якщо ви використовуєте Wi-Fi.
Після всіх налаштувань до вашого гаджету зможуть підключитися інші пристрої.
Якщо Ви використовуєте для підключення Wi-Fi або Bluetooth, то назва мережі буде такою ж, як і модель смартфона, що роздає мобільний інтернет.
Для підключення смартфона в якості USB-модема для Вашого ноутбука зробіть наступне:

  • Спершу підключіть смартфон до ноутбука кабелем.
  • Під час використання Установки> Бездротова та мобільна мережі> включіть режим USB-модем.
  • Виберіть створене підключення на ПК в Центрі управління мережами.
  • Якщо підключаєте до смартфона ноутбук через USB і інтернет на останньому не включається автоматично, швидше за все проблема в необхідності встановлення драйвера.

Для iPhone (iOS)

Ця інструкція складена на прикладі ОС iOS 11. Процес налаштування на різних версіях (особливо більш ранніх) ОС може трохи відрізнятися.
Відкриваємо розділ «Налаштування» і пункт «Стільниковий зв'язок».
Відкриваємо підпункт меню «Режим модема» і активуємо його. Якщо «Режим модема» неможливо включити, зверніться до оператора і уточніть, чи доступний цей режим у Вашому тарифному плані.
В iPhone (iOS) відкривається ціла інструкція як підключити до смартфону комп'ютер або інші пристрої будь-яким способом.
Через Bluetooth до iPhone в режимі модему можна підключати апарати на Android і ПК, а щоб підключати інші iOS-пристрої, вибирайте Wi-Fi.
Перед тим як підключити комп'ютер до iPhone по USB, встановіть останню версію програми iTunes. Якщо з'явиться діалогове вікно «Чи можна довіряти комп'ютеру?», Відповідайте ствердно.
Якщо всі налаштування зроблені, Ви можете використовувати мобільний інтернет на будь-якому з них, включно з тим, що знаходиться в режимі «модему». Якщо ж інтернет відсутній, то потрібно перевірити чи підтримує Ваш тарифний план режим модему. Ця інформація є у оператора.

Замовити дзвінок
Замовити дзвінок Адреси Viber Telegram Подзвонити