Наші телефони
0 800 800 018

Графік роботи Call-центру:
Пн-Пт, 9:00 - 19:00
Сб, 10:00 - 16:00

Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб 10:00 - 16:00

Як уберегти ноутбук від вірусів. 10 рекомендацій F1Center.

Щоб інтернет залишався безпечним, необхідно знати і використовувати ряд профілактичних заходів. За допомогою цих нескладних правил Ви зможете захистити свій ноутбук або ПК від вірусів.

Як уберегти ноутбук від вірусів. 10 рекомендацій F1Center.

Як уберегти ноутбук від вірусів. 10 рекомендацій F1Center.

Щоб інтернет залишався безпечним, необхідно знати і використовувати ряд профілактичних заходів. За допомогою цих нескладних правил Ви зможете захистити свій ноутбук або ПК від вірусів.

  1. Працюйте з обмеженими правами на своєму ноутбуці. Це один з найпростіших і найдієвіших методів протидії руйнуванню системи вірусами. Для цього створіть другий обліковий запис (зазвичай ми всі працюємо під адміністраторською) в операційній системі з гостьовими правами. Це дуже сильно знизить шанси будь-якої шкідливої програми встановитися в систему і провести зараження пристрою вірусом і, тим самим, підвищить рівень безпеки. Права адміністратора Вам знадобляться тільки при установці-видаленні програм і початковому налаштуванні ноутбука після установки ОС Windows.
  2. Увімкніть функцію контролю облікових записів. При внесенні на комп'ютері змін, які потребують прав адміністратора, функція контролю облікових записів повідомить Вас про це і запропонує затвердити ці зміни. Служба захисту користувачів не дозволяє вірусам вносити небажані зміни.
  3. Встановіть антивірус і підтримуйте його в актуальному стані. Антивірусні програми виконують пошук вірусів шпигунського та іншого шкідливого програмного забезпечення, що намагається проникнути у Вашу пошту, операційну систему або файли. Періодично скануйте комп'ютер на наявність вірусів за допомогою додаткових антивірусних утиліт.
  4. Уважно працюйте з електронною поштою, особливо з вкладеннями - не відчиняйте тих, які прийшли від незнайомих адресатів: файли з розширенням .exe, .bat, .jpg, .rar, .zip і інші. Вкладення в листи бажано спочатку зберігати на жорсткому диску, а потім, перевіривши на шкідливі програми оновленим антивірусом, відкривати.
  5. Регулярно оновлюйте операційну систему і деякі найпоширеніші платформи і плеєри: java, flash, net, adobe acrobat reader, а також браузери і програми для інтернету як torrent і т.п. Увімкніть служби Windows Update, щоб ОС Windows автоматично отримувала ці оновлення.
  6. Використовуйте функцію блокування спливаючих вікон у браузері. Спливаючі вікна - це невеликі вікна у браузері, що відображаються поверх веб-сторінки, яку Ви переглядаєте. Незважаючи на те, що більшість таких вікон використовується для рекламних цілей, в них може міститися шкідливий або небезпечний код. Таке блокування дозволяє позбутися від більшості спливаючих вікон.
  7. Використовуйте брандмауер Windows, який буде повідомляти Вас про підозрілу активність, коли вірус або вірус-хробак спробує підключитися до Вашого ноутбука. Також він не дозволить зловмисникам завантажити на комп'ютер потенційно шкідливі програми - ні безпосередньо, ні з використанням вірусів або «черв'яків».
  8. Не переходьте за посиланнями на сторонні сайти. Зараз практично вся реклама в інтернет автоматизована, і знаходження на «чистому сайті» не дасть гарантії, що Ви не заразите вірусами свій ПК при переході з такого сайту по купленому рекламному посиланню. Будьте обережні - захоплююча картинка або ролик на «тому боці» може виявитися просто вірусом, після якого Ви вже будете думати не про захист в інтернет, а про ремонт ноутбука.
  9. Будьте обережні при роботі з флеш-накопичувачами і зовнішніми жорсткими дисками, принесеними від сусідів, друзів, колег по роботі. Джерело зараження вірусами на таких носіях такої ж небезпечний, як і віруси з інтернету.
  10. Перевіряйте доступність Вашої особистої інформації в соціальних мережах - вона може бути доступна пошуковим роботам і поширитися по інтернету.
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок Адреси Viber Telegram Подзвонити