Наші телефони
0 800 800 018

Графік роботи Call-центру:
Пн-Пт, 9:00 - 19:00
Сб, 10:00 - 16:00

Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб 10:00 - 16:00

Як дізнатися пароль від Wi-Fi: Кроки до відновлення та безкоштовного підключення

Інтернет став нероздільною частиною нашого повсякденного життя, і втрата доступу до Wi-Fi може викликати невдоволення. Це проблема, що викликає стрес, але не панікуйте – існують спрощені методи відновлення доступу до вашої бездротової мережі.

Як дізнатися пароль від Wi-Fi: Кроки до відновлення та безкоштовного підключення

Як дізнатися пароль від Wi-Fi: Кроки до відновлення та безкоштовного підключення

Інтернет став нероздільною частиною нашого повсякденного життя, і втрата доступу до Wi-Fi може викликати невдоволення. Це проблема, що викликає стрес, але не панікуйте – існують спрощені методи відновлення доступу до вашої бездротової мережі. У цій статті ми докладно розглянемо кроки, які допоможуть дізнатися пароль від Wi-Fi на роутері, комп'ютері, смартфоні та як скористатися доступними програмами для вирішення цієї проблеми.

Як дізнатися пароль від Wi-Fi роутера:

Перш ніж хвилюватися через втрачений пароль, зверніть увагу на ваш роутер. Зазвичай інформацію про пароль можна знайти на наклейці на самому пристрої або у документації до нього. Знизу роутера, біля напису SSID зазвичай вказані саме логін і пароль мережі (Wi-Fi пароль/PIN). Це при умові, що під час налаштування мережі ви не змінювали пароль на власний.

Ще одним варіантом є вхід у веб-інтерфейс роутера за допомогою браузера та перевірка розділу з безпекою мережі. Там можна знайти потрібну інформацію та, можливо, навіть змінити пароль на більш легко запам'ятовуваний.

Швидко під'єднатися до мережі можна за допомогою кнопки "швидкого доступу" WPS. Її потрібно натиснути на роутері, а на ПК чи смартфоні - обрати відповідний варіант підключення.

Як дізнатися пароль від Wi-Fi на комп'ютері через Windows:

У випадку комп'ютера під управлінням Windows, є простий шлях перегляду збережених паролів Wi-Fi. Запустіть командний рядок або PowerShell та введіть "netsh wlan show profiles", щоб переглянути доступні мережі. Потім використовуйте "netsh wlan show profile name=ІМ'Я-МЕРЕЖІ key=clear", щоб отримати пароль для конкретної мережі. Це допоможе вам легко отримати доступ до паролю без надмірних зусиль.

Як дізнатися пароль від Wi-Fi через телефон:

На телефонах, використання збережених паролів також просто. У налаштуваннях Wi-Fi або мережі, зазвичай розділ "Збережені мережі" відображає паролі для попередньо підключених мереж. Просто знайдіть свою Wi-Fi мережу та перегляньте пароль.

Більш складний варіант (для "просунутих" користувачів) - з використанням ROOT-прав. За допомогою будь-якого менеджера для доступу до файлів з ROOT-правами (наприклад ES Explorer) потрібно зайти до кореневого каталогу Wi-Fi (data/misc/wifi). Там є файл під назвою wpa_supplicant.conf, в якому зберігаються дані про всі мережі, які ви коли-небудь використовували. У ньому потрібно знайти рядок PSK, в якому й "ховається" пароль.

Як подивитися збережений пароль від Wi-Fi на Android:

Якщо ваш смартфон працює на базі ОС Android 10 і новішій, дізнатись пароль від свого Wi-Fi можна за допомогою актуальних налаштувань.

Для цього способу потрібно:

  • зайти в меню "Налаштування";
  • обрати "Wi-Fi" (у деяких девайсах цей розділ відзначений, як "Бездротові мережі");
  • перейти до підрозділу "Збережені мережі";
  • з представленого списку вибрати мережу, з якою ви працюєте;
  • натиснути на опцію "Поділитись" біля вибраної мережі;
  • підтвердити свою особистість (за допомогою спеціального коду, відбитку пальця чи іншого індивідуального захисту);
  • на екрані відкриється QR-код - інший користувач повинен відсканувати його, щоб отримати доступ до мережі (під QR-кодом додатково написаний код - його можна ввести вручну).

Для користувачів Android доступно застосування, таке як "WiFi Key Recovery". Воно дозволяє вам легко переглядати збережені паролі Wi-Fi без необхідності використання складних команд або налаштувань.

Які програми допоможуть дізнатися пароль від Wi-Fi:

Існують різноманітні програми, які можуть допомогти відновити пароль від Wi-Fi, такі як "WirelessKeyView" для Windows або "WiFi Key Recovery" для Android чи програма Wi-fi Password Revealer (має інтерфейс українською мовою). Важливо використовувати такі інструменти обережно та виключно для власної безпеки.

Де знайти безкоштовний Wi-Fi:

Безкоштовний Wi-Fi можна знайти в різних місцях, таких як кав'ярні, бібліотеки, парки та громадські місця. Деякі міста навіть надають безкоштовний Wi-Fi на вулицях і в транспорті. Також деякі оператори мобільного зв'язку також можуть надавати безкоштовний доступ до Wi-Fi (для своїх абонентів) на певних локаціях. Перевірте навколишність та використовуйте цю можливість для економії трафіку та грошей.

Скидання пароля на роутері Wi-Fi, якщо не вдалося відновити пароль:

У випадку, якщо всі ваші спроби відновлення паролю невдалися, є остання можливість - скидання пароля на роутері. Знаходячись на задній панелі роутера, ви знайдете кнопку "Reset" або "WPS/Reset". Натискання цієї кнопки протягом кількох секунд відновить заводські налаштування, але будьте готові до втрати всіх власних конфігурацій.

Отже, втрата паролю від Wi-Fi не є кінцем світу, і існують різноманітні шляхи відновлення доступу. Важливо пам'ятати, що використання цих методів повинно бути законним та етичним. Знаючи які кроки вжити для відновлення паролю та де знаходити безкоштовний Wi-Fi, ви зможете насолоджуватися безперервним інтернет-з'єднанням у будь-який час. Будьте обережні та користуйтеся цими порадами для свого комфорту та зручності у використанні мережі.

Замовити дзвінок
Замовити дзвінок Адреси Viber Telegram Подзвонити