Наші телефони
0 800 800 018

Графік роботи Call-центру:
Пн-Пт, 9:00 - 19:00
Сб, 10:00 - 16:00

Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб 10:00 - 16:00

Як відновити дані після скидання налаштувань Windows до вихідного стану або повернення ноутбука до заводських налаштувань

Існує ряд причин, за якими необхідно скинути ноутбук до заводського стану, скинувши всі параметри і дані. Наприклад, продуктивність сильно знижується, ваш пристрій заражено вірусом, або ж необхідно подібним шляхом захистити свої паролі та особисті дані, тим самим підготувавши ноутбук до продажу або передачі іншим людям.

Як відновити дані після скидання налаштувань Windows до вихідного стану або повернення ноутбука до заводських налаштувань

Як відновити дані після скидання налаштувань Windows до вихідного стану або повернення ноутбука до заводських налаштувань

Існує ряд причин, за якими необхідно скинути ноутбук до заводського стану, скинувши всі параметри і дані. Наприклад, продуктивність сильно знижується, ваш пристрій заражено вірусом, або ж необхідно подібним шляхом захистити свої паролі та особисті дані, тим самим підготувавши ноутбук до продажу або передачі іншим людям. У будь-якому випадку, відновлення ноутбука до заводських налаштувань призведе до повної втрати даних.

Скидання системи відрізняється від процесу її оновлення, маючи на увазі повне повернення ПК і ОС до стану, в якому пристрій було куплено. І якщо у вас немає резервної копії системи, то ви назавжди втратите всі файли, включаючи фотографії, документи, а також великий обсяг даних при завантаженні з інтернету.

Проте, все ще є шанс відновити втрачені файли після здійснення скидання Windows, але до того моменту поки вони не будуть перезаписані. Як тільки ви зіткнулися з такою ситуацією негайно припиніть використовувати ноутбук, інакше всі загублені файли можуть бути перезаписані новими і їх відновити вже буде неможливо.

Щоб відновити втрачені в результаті скидання системи файли, скачайте і запустіть Hetman Partition Recovery і проскануйте за допомогою запропонованих програмою інструментів жорсткий диск комп'ютера.

За замовчуванням Windows 8/10 зберігають всі документи і особисті файли користувача в папку «Документи», яка розташовується: C:\Users\Ім'я Користувача\Documents

Зображення, в папку:
C:\Users\Ім'я ористувача\Pictures

Завантажені з мережі файли, в папку:
C:\Users\Ім'я ористувача\Downloads

Файли робочого столу, в папку:
C:\Users\Ім'я ористувача\Desktop

Після закінчення процесу сканування жорсткого диска ноутбука, перейдіть за допомогою програми в папку, з якої необхідно відновити файли.

Перенесіть потрібні файли в «Список відновлення» і натисніть «Відновити».

Аналогічним способом за допомогою Hetman Partition Recovery, можна відновити дані після форматування жорсткого диска, перевстановлення Windows, збою в роботі операційної системи або жорсткого диска, пошкодження файлової системи, з пошкоджених або недоступних розділів диска, а також після очищення кошика або випадкового видалення файлів.

Замовити дзвінок
Замовити дзвінок Адреси Viber Telegram Подзвонити