Наші телефони
0 800 800 018

Графік роботи Call-центру:
Пн-Пт, 9:00 - 19:00
Сб, 10:00 - 16:00

Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб 10:00 - 16:00

Чому ноутбук не бачить Wi-Fi? – Основні проблеми та варіанти їх вирішення

Інтернет - незмінний спутник нашого сучасного життя. Проте, якщо ваш ноутбук раптово відмовляється співпрацювати з Wi-Fi, це може стати нагальною проблемою. Але що робити, якщо ваш ноутбук раптово відмовляється бачити Wi-Fi мережу?

Чому ноутбук не бачить Wi-Fi? – Основні проблеми та варіанти їх вирішення

Чому ноутбук не бачить Wi-Fi? – Основні проблеми та варіанти їх вирішення

Інтернет - незмінний спутник нашого сучасного життя. Проте, якщо ваш ноутбук раптово відмовляється співпрацювати з Wi-Fi, це може стати нагальною проблемою. Але що робити, якщо ваш ноутбук раптово відмовляється бачити Wi-Fi мережу? У цій статті ми розглянемо основні проблеми, які можуть виникнути із підключенням до Wi-Fi на вашому ноутбуці та запропонуємо варіанти їх вирішення.

Як увімкнути Wi-Fi на ноутбуці з Windows

На початок, давайте розглянемо, як передесім увімкнути Wi-Fi на ноутбуці з операційною системою Windows.

 • Використовуйте гарячі клавіші: Багато ноутбуків мають гарячі клавіші або комбінації клавіш для увімкнення і вимкнення Wi-Fi. Зазвичай це поєднання клавіш Fn + F-ключ (наприклад, Fn + F2).
 • Використовуйте панель налаштувань: Перейдіть до "Параметри" -> "Мережа та Інтернет" -> "Wi-Fi" і увімкніть Wi-Fi за допомогою відповідного перемикача.

Немає доступних підключень

Почнемо з найпоширенішої проблеми: ви спробували увімкнути Wi-Fi на ноутбуці, але бачите повідомлення "Немає доступних підключень". Що робити?

 • Перевірте вимкнений режим повітряного режиму: Багато ноутбуків мають функцію повітряного режиму, яка вимикає всі бездротові функції. Переконайтеся, що ця функція вимкнена.
 • Перезавантажте маршрутизатор: Іноді проблема може бути на боці маршрутизатора. Спробуйте перезавантажити його і подивіться, чи з'явилися доступні мережі.
 • Перевірте ім'я мережі та пароль: Переконайтеся, що ви вводите правильне ім'я мережі та пароль для підключення.
 • Запустіть команди в командному рядку: В деяких випадках, використання команд в командному рядку може допомогти вирішити проблему. Відкрийте командний рядок і введіть команди, такі як "ipconfig /release" та "ipconfig /renew" для оновлення налаштувань IP.

Проблеми з мережевим адаптером

Іншою поширеною причиною втрати Wi-Fi підключення є проблеми з мережевим адаптером.

 • Оновіть драйвери: Переконайтеся, що ваші драйвери для бездротового адаптера оновлені до останньої версії. Ви можете зробити це в диспетчері пристроїв в Windows.
 • Перевірте стан адаптера: Перейдіть у налаштування мережі і перевірте стан бездротового адаптера. Він має бути увімкнений.
 • Скористайтеся іншим адаптером: Якщо ваш вбудований адаптер непрацює, спробуйте підключити зовнішній USB Wi-Fi адаптер для перевірки.

Чому комп'ютер не бачить певної точки доступу

Інколи ноутбук може бачити інші мережі, але не підключатися до конкретної точки доступу.

 • Перевірте діапазон мережі: Впевніться, що ви знаходитесь у зоні покриття мережі. Інколи проблема полягає в недостатньому покритті Wi-Fi.
 • Перезавантажте точку доступу: Якщо це ваша власна точка доступу, спробуйте її перезавантажити.

Перевірте антивірусне програмне забезпечення

Деякі антивірусні програми можуть блокувати доступ до мережі. Переконайтеся, що ваш антивірус дозволяє доступ до Інтернету.

Ми сподіваємося, що ця стаття допоможе вам вирішити проблеми з підключенням до Wi-Fi на вашому ноутбуці. Не забудьте слідкувати за оновленнями драйверів та періодично перезавантажуват маршрутизатор для підтримки стабільного підключення. Щоб уникнути проблем з Wi-Fi у майбутньому, рекомендуємо також дотримуватися наступних порад:

 • Захистіть мережу паролем: Завжди встановлюйте пароль для своєї Wi-Fi мережі, щоб уникнути несанкціонованого доступу до неї.
 • Оновлюйте програмне забезпечення: Переконайтеся, що ваш операційна система і антивірусне програмне забезпечення оновлені до останньої версії, оскільки це може вплинути на роботу мережі.
 • Проводове підключення: У разі невирішення проблеми з Wi-Fi, використовуйте провідне підключення Ethernet (кабель) для стабільного доступу до Інтернету.
 • Зверніться до фахівця: Якщо ж жоден із вищезазначених методів не допоміг вирішити проблему, зверніться до кваліфікованого фахівця або сервісного центру для діагностики та ремонту.

Якщо ні один із цих методів не допоміг вирішити проблему з Wi-Fi на вашому ноутбуці, то можливо, вам потрібна наша професійна допомога. Зверніться до найближчого центру обслуговування клієнтів F1Center в Києві або надішліть ноутбук в ремонт службою доставки «Нова Пошта», щоб вирішити складні та серйозні проблеми мережі.

Замовити дзвінок
Замовити дзвінок Адреси Viber Telegram Подзвонити