Наші телефони
0 800 800 018

Графік роботи Call-центру:
Пн-Пт, 9:00 - 19:00
Сб, 10:00 - 16:00

Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб 10:00 - 16:00

Програми для резервного копіювання

Послуга відновлення даних із жорсткого диска або відновлення даних із ssd затребувана в нашому сервісі, тому ми вирішили в цій статті розповісти про програмне забезпечення для резервного копіювання.

Програми для резервного копіювання

Програми для резервного копіювання

Послуга відновлення даних із жорсткого диска або відновлення даних із ssd затребувана в нашому сервісі, тому ми вирішили в цій статті розповісти про програмне забезпечення для резервного копіювання.

Втрата даних на ноутбуці може виникнути через несправну роботу апаратного або програмного забезпечення, недбалого використання пристрою, зараження вірусом, якщо ви випадково видалили або відформатували важливі дані, тощо.

Ризик втрати даних можна знизити за допомогою резервного копіювання важливих даних. Резервне копіювання інформації можна здійснити як вручну - шляхом звичайного її перенесення будь-який носій, так і з допомогою професійних програм. Вони спростять процес і з мінімальними витратами часу та сил допоможуть створити резервну копію.

Якщо ви все ще не створюєте резервні копії всіх важливих документів, відео, фотографій, музики та інших файлів зі свого ПК, саме час підібрати програмне забезпечення для резервного копіювання.

Резервні копії можна розділити на дві категорії: резервні копії файлів та системні резервні копії (також відомі як системні образи). Резервні копії файлів створюють копії окремих файлів, системні резервні копії - копії всієї операційної системи. Системні резервні копії набагато більші ніж файлові.

Цей огляд допоможе вам познайомитися з найбільш поширеними, зручними у використанні та безкоштовними програмами для бекапу даних. Деякі утиліти мають платні аналоги з додатковими функціями.

Redo Backup and Recovery

Redo Backup and Recovery — версія завантажувача Linux, що включає віконні та консольні програми для резервування, відновлення розділів вінчестера та інших операцій. Користувачам Windows пакет програм Redo теж стане в нагоді, оскільки він вантажиться із зовнішнього носія і розуміє всі файлові системи.

Інтерфейс хоть і англійський, але не викличе труднощів. В інтерфейсі основного модуля є 2 значки: перший – для копіювання жорсткого диска, другий – для його відновлення. Записувати образ диска можна як на вихідний розділ, так і на інший.

Крім основної утиліти в Redo входять такі програми:

  • файловий менеджер;
  • переглядач зображень;
  • командна строка;
  • текстовий редактор;
  • браузер.

Redo вміє не тільки відновлювати диск повністю за допомогою заздалегідь записаного образу, в ньому є консольні додатки для тонкої роботи з вінчестером.

EASEUS Todo Backup

Багатофункціональна EaseUS Todo Backup одна найкращих програм для резервного копіювання та відновлення системи Windows. Backup поставляється у трьох різних варіантах (повний, диференційний та інкрементальний). Образ містить опцію створення завантажувального диска на основі Linux. Хоча програмне забезпечення дозволяє користувачам планувати та виконувати власні резервні копії в будь-який час, за замовчуванням ПО виконує повне резервне копіювання щотижня, а диференційне – кожні півгодини на випадок виявлення будь-яких змін у системі. Для додаткової безпеки програмне забезпечення дозволяє зашифрувати повні образи системи, це може бути стиснуто на досить високому рівні, щоб зайняти менше місця на диску.

EaseUS Todo Backup дозволяє користувачам навіть створювати резервні копії пристроїв Android. Ви також можете розділити великі образи дисків на дрібніші сегменти, і встановити паролі для захисту ваших даних від стеження будь-якої сторонньої особи. Ще одна цікава функція - це опція Image Reserve, яка дозволяє користувачам видаляти або об'єднувати старі системні образи, щоб заощадити місце на диску. Важливою функцією у своїй безкоштовній версії EaseUS Todo Backup є можливість клонувати системний диск для перенесення установки Windows на інший жорсткий диск або твердотільний накопичувач.

Cobian Backup

Cobian Backup – абсолютно безкоштовний сервіс, модифікований під регулярне резервування даних у Windows. Завантажувальні диски Cobian не створює, але можна автоматично копіювати потрібні папки. Є розвантаження по FTP. Можна вибрати резервування зі стиском або без, перший варіант передбачає додаткове навантаження на апаратне забезпечення.

Aomei Backupper

Це комплексна, проста та ефективна програма для резервного копіювання ноутбуків із ОС Windows. Ви можете легко вибрати, що саме копіювати, як копіювати і куди копіювати. Інтерфейс програми мультимовний, функціональний та доступний широкому колу користувачів.

Особливість даної утиліти полягає у підтримці технології Microsoft - VSS, що дозволяє виконувати процес резервного копіювання, не закриваючи запущені програми, що дуже зручно, так як резервна копія може бути створена під час роботи на ПК.

У функції софту входить відновлення дисків Windows, розділів, окремих файлів. Можна виконувати повне, інкрементне, диференціальне копіювання; запускати бекап Windows; вибирати рівень компресії копій (нульова, середня, висока). Є можливість клонування дисків/розділів та синхронізація файлів.

Macrium Reflect

Програма Reflect популярний інструмент перенесення Windows з HDD на SSD. Тут зручно реалізована функція створення образу системи. Macrium Reflect має простий інтерфейс користувача на англійській з професійним зовнішнім виглядом. Працюючи з меню, ви отримаєте доступ до всіх функцій програми, зможете отримати доступ до функції створення образів дисків, розділів, задати резервне копіювання за графіком та інше.

За допомогою програми ви можете створити резервні копії та записати їх на локальні, мережеві, USB диски, програма підтримує запис на DVD всіх форматів.

За промовчанням програма пропонує середній рівень стиснення даних. Після завершення бекапу образ диска, що вийшов, видно у вкладці Restore, з нього можна скопіювати потрібні файли.

Paragon Backup & Recovery

Інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс програми дозволить легко створити резервні копії даних пристроїв, які працюють під macOS та користувальницькими версіями Windows. Бекапити серверну Windows за допомогою софту компанії Paragon не вийде. У функціонал програми входить створення образу диска для відновлення системи та резервування, яке можна виконувати із заданою періодичністю: щоденно, щомісяця, за подією. Програма дозволяє користувачам зберігати резервні копії зображень у різних форматах, включаючи файл образу Microsoft PC (VHD), файл образу VMWare (VMDK) та файл образу PVHD.

Доступні три різновиди бекапу: повний, інкрементний, диференціальний. Вибір залежить від бажаної швидкості резервування, наявності вільних мегабайт та інших факторів.

Можна вибрати термін зберігання бекапу. За замовчуванням дані зберігаються, доки не будуть видалені користувачем. Крім того, налаштовується рівень стиснення архівів, можливе встановлення пароля. Можна резервувати всі диски ПК, ділити бекап на частини.

BackUp Maker

Для налаштування резервування папок у Windows можна скористатися безкоштовною версією інструменту BackUp Maker з простим та логічним російськомовним інтерфейсом.

BackUp Maker підтримує багато зручних додаткових функцій, наприклад, можна налаштувати один раз програму на автоматичне виконання резервного копіювання. Після налаштування бекапу програма у фоновому режимі з потрібною періодичністю створюватиме копії у форматі zip. На архів можна встановлювати пароль.

Утиліта дозволить часткове резервне копіювання, що заощадить місце під час виконання цього завдання. Програма має досить багато налаштувань фільтра.

BackUp Maker має вбудований драйвер, який дозволить копіювати дані відразу на CD або DVD. Здійснює підтримку FTP, тому є можливість завантажувати свої копії на сервер, працює з потужним алгоритмом шифрування AES-256 біт.

Action Backup

Проста у використанні з хорошим функціоналом програма Action організує автоматизоване резервне копіювання необхідних файлів. Завдання налаштовуються аналогічно до BackUp Maker. Тут вам надано можливість множинного копіювання (дублювання) резервних копій на різні носії інформації: локальні (зовнішні) жорсткі диски, віддалені мережеві ресурси, FTP-сервера, а також NAS-сховища. Також ви можете організувати резервне копіювання файлів з безлічі комп'ютерів у локальній мережі, використовуючи лише одну копію програми.

У програмі реалізовано тонкі налаштування архівації: можна пропускати системні файли, не стискати відео тощо. Є можливість встановити параметри видалення застарілих копій: видаляти їх після заданої кількості днів або тижнів; чи чистити вінчестер, коли на ньому залишається мало місця.

Можна налаштувати, коли видаляти архіви: до запису нового або після. Доступний вибір ступеня стиснення типу копіювання. Программа повністю русифікована, у ній є деревоподібна довідка зі скрінами. Працює у фоновому режимі, всі дії та результати копіювання на видноті.

DriveImage XML

Програма цікава можливістю тіньового копіювання розділів та записом бекапу у форматі xml. Можливості утиліти:

  • запис образів дисків та окремих вибраних розділів;
  • відновлення образів дисків. Операція можлива без перезавантаження Windows;
  • клонування дисків;
  • перегляд образу, пошук та видалення із нього файлів.

DriveImage XML не вміє робити диференційоване копіювання, можна лише перезаписувати все по новій. Натомість розробник серйозно поставився до забезпечення безпеки під час операцій, пов'язаних із можливою втратою інформації. У деяких випадках для продовження роботи необхідно ввести ключ, вказаний у запобіжному меседжі.

Рекомендуємо систематично робити резервне копіювання цінної інформації щоб у разі поломки ноутбука або безпосередньо його жорсткого диска - вам не довелося б втратити жодного гігабайта особистої інформації.

Замовити дзвінок
Замовити дзвінок Адреси Viber Telegram Подзвонити