Наші телефони
0 800 800 018

Графік роботи Call-центру:
Пн-Пт, 9:00 - 19:00
Сб, 10:00 - 16:00

Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб 10:00 - 16:00

Вибираємо ноутбук для віддаленої роботи та навчання

З введенням карантину через коронавірус багато хто перейшов на віддалений режим роботи або навчання і ноутбук став головним інструментом в цьому нелегкому становищі. При виборі ноутбука для домашнього офісу варто дивитися в бік універсальних моделей, які дозволяють з комфортом працювати. Таким універсальним рішенням може стати модель з продуктивним дискретним GPU.

Вибираємо ноутбук для віддаленої роботи та навчання

Вибираємо ноутбук для віддаленої роботи та навчання

З введенням карантину через коронавірус багато хто перейшов на віддалений режим роботи або навчання і ноутбук став головним інструментом в цьому нелегкому становищі. При виборі ноутбука для домашнього офісу варто дивитися в бік універсальних моделей, які дозволяють з комфортом працювати. Таким універсальним рішенням може стати модель з продуктивним дискретним GPU. Для роботи з офісними додатками підійдуть пристрої з процесором Intel Pentium і обсягом оперативної пам'яті 4 ГБ. Якщо ваша робота пов'язана зі створенням контенту, хорошим вибором будуть ноутбуки сімейства NVIDIA STUDIO, які оптимальним чином підходять для роботи з контентом: фото, відео, комп'ютерною графікою і не тільки. Кожен вид діяльності вимогливий до певних характеристик комплектуючих. На які критерії звернути увагу при виборі ноутбука для роботи з дому, розповідаємо в новому дайджесті.

Вибираючи ноутбук для роботи, в першу чергу потрібно відштовхуватися від бюджету. Якщо бюджет вище, то і характеристики можна підібрати краще. Умовно весь асортимент можна поділити на бюджетні, преміальні та брендові моделі. Також варто враховувати актуальні стандарти, щоб і «завтра», ваш портативний ПК залишався актуальним:

Процесор

Core I5, мабуть, є відправною точкою. Для бюджетних моделей 4 ядра і 4 потоку. Для преміальних до 8 потоків з більш високою тактовою частотою.

Час автономної роботи

Цей параметр залежить не тільки від ємності батареї, а від розширення, продуктивності і ряду інших аспектів. Для офісної роботи необхідно вибирати батарею, з якою ноутбук може пропрацювати 8-10 годин. Але, є і більш просунуті моделі, здатні працювати до 32 годин і більше. Як правило, вони мають батареї від 7000 мАг. Для тривалої автономної роботи підійде будь-яка модель з батареєю, чия ємність перевищує 50 Вт*ч, низьковольтних процесором (має букву U після цифрового позначення, приклад - Intel Core i5-8250U) і без дискретної відеокарти.

Відеокарта

Для робочих процесів як правило досить дискретного відеочіпа. Якщо збираєтеся працювати з 3D-додатками, варто задуматися про професійний ноутбук.

Об'єм оперативної пам'яті

ОЗУ від 4 (бюджет) до 8-12 Гб (преміум-сегмент). Що стосується внутрішньої пам'яті HHD 1 Тб (недорога модель) і до 256 Гб SSD (преміальний ноутбук). Домашньому ноутбуку цілком вистачить 2 ГБ, ігровим знадобиться не менше 4 ГБ, а ось для роботи зі складними програмами, наприклад, для дизайнерів, потрібно брати пристрій з оперативною пам'яттю 8 ГБ.

Екран

Сьогодні вже стандартом вважається FullHD розширення незалежно від діагоналі продукту. При цьому зверніть увагу на функції по захисту зору, якості покриття, яскравості, контрастності, щільності пікселів, колірному охопленню. Оптимальний розмір діагоналі - від 13.3 до 17.3 дюйма, в залежності від бажаної компактності і зручності (чим більше дисплей, тим зручніше за ним працювати).

Жорсткий диск або накопичувач SSD

Жорсткі диски HDD працюють повільніше SSD, зате коштують дешевше. Також вони бояться сильних ударів і тряски. Якщо будете брати ноутбук з HDD і SSD диском, обов'язково ставте операційку на твердотільний накопичувач - система буде «літати». Такий накопичувач можна докупити окремо і встановити в ваш новий ноутбук, це може вийти дешевше, ніж купувати ноутбук відразу c SSD.

Бездротові модулі і важливі для роботи роз'єми

При покупці лептопа перевірте наявність на корпусі всіх необхідних портів (USB, HDMI, аудіо і т.п.) і бездротові модулі сучасних стандартів (Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 5.0).

Клавіатура

Як правило, більшість ноутбуків для роботи мають острівні клавіатури. Варто врахувати, що ресурс натискання механічних варіантів вище, ніж мембранних, але останні тихіше.

Тачпад

Еталоном вважається скляний варіант. Більш бюджетні зроблені зі спеціальних полімерів.

Замовити дзвінок
Замовити дзвінок Адреси Viber Telegram Подзвонити