Наші телефони
0 800 800 018

Графік роботи Call-центру:
Пн-Пт, 9:00 - 19:00
Сб, 10:00 - 16:00

Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб 10:00 - 16:00

Завис телефон: що робити?

Якщо завис смартфон або планшет на Android і екран пристрою не реагує на дотики, то є можливість відновити роботу пристрою фізичними кнопками.

Завис телефон: що робити?

Завис телефон: що робити?

Якщо завис смартфон або планшет на Android і екран пристрою не реагує на дотики, то є можливість відновити роботу пристрою фізичними кнопками:

✓ Затисніть кнопку «живлення», кнопку за допомогою якої Ви включаєте і блокуйте телефон, на кілька секунд і дочекайтеся спливаючого меню иключенія / перезавантаження і перезавантажте телефон. Якщо телефон зависає повністю, даний спосіб навряд чи спрацює.

✓ Затисніть одночасно кнопку «живлення» і кнопку зменшення гучності на кілька секунд, після цього телефон вимкнеться і почне штатну перезавантаження.

✓ Якщо у вашому телефоні або планшеті можна зняти і вставити батарею (передбачено виробником), знявши тільки задню кришку, без використання викруток та іншого, то короткочасне її вилучення вимкне Android, після чого Вам залишається тільки включити пристрій, все повинно працювати, як і раніше.

✓ Якщо смартфон (добровільно або примусово) вдалося перезавантажити, але проблема залишилася, варто спробувати повернутися до заводських налаштувань. Зайдіть в пункт налаштувань «Створення резервної копії та відновлення», створіть резервну копію даних на карті пам'яті або завантаж її в хмару, потім тут же виберіть «Скидання даних» та підтвердіть дію.

✓ Також скинути до заводських налаштувань на Android можна, якщо після виключення смартфона натиснути клавішу гучності, а після цього - кнопку «харчування». В меню, яке з'явиться на екрані, потрібно вибрати пункт «Налаштування» (Settings), а в наступному вікні - «Форматування системи». Важливо! При цьому всі дані (номери телефонів, фото, додатки і т. П.) Втечуть, а системні файли залишаться. Перезавантажте смартфон і переконайся в тому, що проблема зникла. Тільки після цього можна запускати відновлення з резервної копії.

✓ У багатьох планшетах Android є спеціальна кнопка Reset яка дозволяє легко і швидко зробити перезавантаження пристрою, для цього Вам знадобитися скріпка або голка.

Це все способи екстреної перезавантаження для Android. Вони будуть працювати як на смартфонах, так і на планшетах.

Замовити дзвінок
Замовити дзвінок Адреси Viber Telegram Подзвонити