Наші телефони
0 800 800 018

Графік роботи Call-центру:
Пн-Пт, 9:00 - 19:00
Сб, 10:00 - 16:00

Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб 10:00 - 16:00

F1Center стає ексклюзивним сервіс провайдером Alldocube в Україні

З радістю повідомляємо, що F1Center отримав статус ексклюзивного провайдера по гарантійному обслуговуванню планшетів та ноутбуків торгової марки Alldocube на території України.

F1Center стає ексклюзивним сервіс провайдером Alldocube в Україні

З радістю повідомляємо, що F1Center отримав статус ексклюзивного провайдера по гарантійному обслуговуванню планшетів та ноутбуків торгової марки Alldocube на території України. Здати пристрій на діагностику і ремонт можна в будь-якому з шести центрів обслуговування в Києві.

Цифровий бренд Alldocube, раніше відомий під більш короткою назвою Cube, є одним з трьох провідних виробників на ринку планшетів Китаю. З моменту свого заснування компанія закріпила за собою репутацію надійного виробника, чиї пристрої відрізняються високою продуктивністю і просунутим дизайном. Кожен пристрій проходить сувору систему контролю, яка відповідає світовій системі якості ISO9002.

На даний момент компанія пропонує широку лінійку планшетів на базі процесорів MTK і Intel оснащеними операційною системою Android. Доповнюються пристрої клавіатурою, здатною перетворити мобільний девайс в повноцінний ноутбук.


З повагою, команда F1Center.

F1Center стає ексклюзивним сервіс провайдером Alldocube в Україні
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок Адреси Viber Telegram Подзвонити