Наші телефони
0 800 800 018

Графік роботи Call-центру:
Пн-Пт, 9:00 - 19:00
Сб, 10:00 - 16:00

Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб 10:00 - 16:00

F1Center стає офіційним сервіс провайдером Epson

З радістю повідомляємо, що проект F1Center отримав статус провайдера з гарантійного, а також післягарантійного обслуговування пристроїв японського бренду Epson.

F1Center стає офіційним сервіс провайдером Epson

З радістю повідомляємо, що проект F1Center отримав статус провайдера з гарантійного, а також післягарантійного обслуговування пристроїв японського бренду Epson. Прийом і ремонт техніки Epson буде здійснюватися в п'яти центрах обслуговування клієнтів в Києві, а також через мережу уповноважених сервісних партнерів F1Center в інших містах України.

Мережа сервісних центрів F1Center надає широкий набір сучасних послуг разом з високим рівнем технічної та інформаційної підтримки клієнтів - від можливості здати і отримати пристрій з ремонту 7 днів на тиждень до онлайн моніторингу поточного стану ремонту в режимі реального часу. Клієнтам F1Center буде доступна опція надсилання та отримання пристроїв Epson з ремонту через сервіси доставки Нова Пошта і Justin по всій Україні.

Компанія Epson - світовий лідер в області виробництва пристроїв для отримання зображення, серед яких принтери і картриджі до них, 3LCD проектори, сканери та відеоокуляри доповненої реальності. Це техніка, яка допомагає організувати ефективний робочий процес в різних сферах бізнесу: фотодрук, охорону здоров'я, освіту, HoReCa, банківський сектор і інших.

F1Center стає офіційним сервіс провайдером Epson
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок Адреси Viber Telegram Подзвонити