Наші телефони
0 800 800 018

Графік роботи Call-центру:
Пн-Пт, 9:00 - 19:00
Сб, 10:00 - 16:00

Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб 10:00 - 16:00

F1Center стає сервісним провайдером компанії Gigabyte в Україні

З радістю повідомляємо, що проект F1Center підписав сервісне угоди з компанією Gigabyte, прийнявши на себе зобов'язання по гарантійної підтримки і ремонту високопродуктивних ігрових ноутбуків серії AORUS на території України.

F1Center стає сервісним провайдером компанії Gigabyte в Україні

З радістю повідомляємо, що проект F1Center підписав сервісну угоду з компанією Gigabyte, взявши на себе зобов'язання з гарантійної підтримки і ремонту високопродуктивних ігрових ноутбуків серії AORUS на території України.
Підписана угода забезпечить гарантійне і післягарантійне обслуговування, а також технічну підтримку ноутбуків серії AORUS, здійснювану через Call Центр F1Center.
Обслуговування техніки AORUS буде здійснюватися в 6-ти Центрах обслуговування клієнтів в м.Києві та в 78-ми уповноважених сервісних компаніях - партнерах F1 в 38-ми містах України.
Також техніку AORUS для обслуговування або ремонту також можна буде відправляти в F1Center за допомогою послуг доставки від Нова Пошта і JUSTIN.
Тайванська компанія GIGABYTE, заснована в 1986 році, є одним зі світових лідерів ринку системних плат і графічних 3D-прискорювачів.
Під брендом AORUS компанія Gigabyte пропонує ігрові ноутбуки та периферію, які займають лідируючі позиції у відповідних сегментах. Ноутбуки Gigabyte AORUS це інновації і якість, ідеальний вибір для всіх, хто любить грати в комп'ютерні ігри.

З повагою, команда F1Center.

F1Center стає сервісним провайдером компанії Gigabyte в Україні
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок Адреси Viber Telegram Подзвонити