Доставка в ремонт Новою Поштою

Сервісний центр F1 Center проводить ремонт ноутбуків, смартфонів, планшетів, відправлених до нас за допомогою кур'єрської служби «Нова Пошта».

Якщо у Вас виникли додаткові питання, Ви завжди можете отримати попередню консультацію в call-центрі за номером 0800800018 або скористатися формою зворотнього зв'язку.

Процес відправки техніки на ремонт кур'єрською службою "Нова Пошта"

 1. Для прискорення прийому пристрою в ремонт і з метою донесення інформації про несправності рекомендуємо перед відправкою техніки заповнити форму Попередньої реєстрації ремонту.

 2. При гарантійному зверненні, обов'язково вкладайте в посилку оригінал гарантійного талона та копію чека (якщо є).

 3. Дані одержувача для накладної при відправленні Новою Поштою:
  Дані одержувача за накладною при відправці Новою Поштою:
  Одержувач: «Ф1 Продакшн» ТОВ
  ЄДРПОУ: 39124806
  Адреса: м.Київ, відділення №6.
  Умови оплати відправки: за рахунок відправника

 4. Після отримання посилки проводиться комплексна діагностика пристрою. Вам повідомляється про результати діагностики, можливі варіанти ремонту та їх вартості. Після узгодження проводиться ремонт техніки.

 5. Проведений ремонт оплачується за рахунком або на нашому сайті. Оплата за ремонт післяплатою не надається.
  Діагностику потрібно оплачувати тільки в разі відмови від проведення ремонту. Якщо Ви погоджуєтеся на проведення ремонту, діагностику оплачує компанія. При гарантійному зверненні клієнт оплачує тільки послугу доставки.

 6. Після отримання оплати пристрій повертається на склад Нової Пошти у Вашому місті на ім'я, вказане в формі попередньої реєстрації ремонту.

Форма попередньої реєстрації

Прикріпити файл у форматі jpeg, png, gif:

Паролі на пристрої, наявність важливої ​​інформації

Політика конфіденційності

Для того, щоб Ваш пристрій при транспортуванні випадково не було пошкоджено, ми рекомендуємо його перевозити / передавати, наприклад, в сумці для перенесення (ноутбук), або в чохлі (як комунікатор або смартфон), або в пакувальній коробці «від виробника».