Чистка ноутбука від пилу

Сервісний центр F1Center пропонує професійну послугу з чистки системи охолодження та заміни термопасти чи термопрокладок ноутбука. Якщо ви помітили, що ваш ноутбук перегрівається, шумить при роботі, мимовільно перезавантажується, повільно працює, швидко розряджається батарея або взагалі вимикається, це може бути викликано забрудненням системи охолодження або зношенням термопасти (термопрокладок).

F1Center пропонує клієнтам 4 категорії чистки системи охолодження ноутбука:

Профілактика стандартна
680 ₴
Профілактика ігрових ноутбуків (або за рекомендацією інженера) з пастою 8.5 W/mK та термопрокладками (якщо є у пристрої)
880 ₴
Профілактика ігрових ноутбуків (або за рекомендацією інженера) з пастою 13.8 W/mK та термопрокладками (якщо є у пристрої)
1030 ₴
Профілактика із заміною рідкого металу 73 W/mK, з пастою 13.8 W/mK та термопрокладками
1970 ₴

Примітка: Коефіцієнт теплопровідності 1 W/mK означає, що 1 квадратний метр речовини передає за 1 секунду 1 джоуль енергії на відстань 1 метр внаслідок різниці температур 1 кельвін.

Тип термопасти, що використовується для охолодження ноутбука:

  • Паста 8.5 - рекомендована.
  • Паста 13.8 - покращена, за бажанням клієнта.

Термінова чистка ноутбуків в Києві

Експрес чистку ноутбука від пилу протягом 1-3 годин в у рамках черги (не залишаючи пристрій на декілька днів) можна провести прямо в центрах обслуговування клієнтів за адресами:

  • м. Почайна, пр-кт Степана Бандери, 21 (2-й поверх);
  • м. Дарниця, вул. Андрія Малишко, 5.
  • м. Осокорки, вул. Дніпровська Набережна, 33, ТК Аркадія

Для чого потрібно проводити чистку ноутбука

Якщо вчасно не провести чистку ноутбука всередині, пил, частинки їжі, волосся, шерсть тварин, які осідають на лопатях вентилятора і між ребрами охолоджуючого радіатора, стає перепоною на шляху повітряного потоку і система охолодження перестає працювати. При підвищенні температури вище допустимих значень включаються захисні механізми, внаслідок чого перегріті пристрої переходять в режим збереження або взагалі відключаються. Коли перегрів стає критичним, ноутбук, як правило, відключається повністю. Таким чином, звичайний пил може служити причиною збоїв в роботі і привести до серйозної поломки, якщо його вчасно не почистити.

Як часто необхідно проводити чистку ноутбука

Більшість виробників ноутбуків рекомендує проводити чистку системи охолодження з інтервалом від 6 місяців до 1 року в залежності від умов експлуатації ноутбука. Якщо є зміни в роботі пристрою (швидке нагрівання, знижена швидкість роботи, шум кулера), саме час звернутися за профілактикою системи охолодження.

Чистка системи охолодження ноутбука в Києві

Наші досвідчені майстри з легкістю виконають чистку системи охолодження ноутбука та заміну термопасти на ноутбуці будь-якої моделі Lenovo, MSI, Dell, Asus, Acer, HP, Dynabook, Aorus, Razer, Sony, Teclast, Alldocube, Prestigio, Xiaomi, Impression, Packard Bell. Очищення вашого ноутбуку від пилу допоможе зменшити ймовірність забруднення системи охолодження в майбутньому.

Якщо ви шукаєте сервіс чистки ноутбука у Києві, ми з радістю допоможемо. Наші фахівці швидко та якісно виконають чистку системи охолодження та заміну термопасти на вашому ноутбуці, щоб забезпечити його нормальну роботу та продовжити термін його служби.

Комплексна чистка ноутбука від пилу в F1Center

Комплексна чистка ноутбука від пилу - це професійна процедура, яка вимагає повного розбирання ноутбука. Ми не рекомендуємо Вам робити це самим, так як ноутбук - досить складний і крихкий виріб, що вимагає кваліфікованого обслуговування.

У нашому сервісному центрі використовують професійні інструменти і повністю розбирають пристрій виконуючи послугу чищення ноутбука від пилу. Очищається повністю система охолодження (кулера і радіатори), проводиться заміна термопасти на процесорі і відеокарті. Шум в кулері усувається змазуванням його двигуна. Проводиться тестова навантажувальна перевірка роботи пристрою.

Заміна термопасти в ноутбуці

Процедура чищення ноутбука полягає не тільки у видаленні з нього пилу, а й не менш важливим етапом - заміною термопасти. Термопаста - це теплопровідний склад, який поліпшує теплопередачу між нагрівальними елементами (процесором, відеокартою) і радіатором. З часом термопаста втрачає свої властивості і не може далі виконувати тепловідвідну функцію належним чином.

Ручна чистка ноутбука від пилу, яка проводиться в нашому сервісі, досить трудомісткий процес з використанням різних кісточок, матеріалів і засобів, що виконується вручну, практично без використання машин за винятком первинного очищення промисловим пилососом найбільш сильних забруднень.

Не зволікайте і зверніться до нашого сервісного центру F1Center для чистки системи охолодження та заміни термопасти на ноутбуці. Ми гарантуємо вам якісну та професійну послугу за доступною ціною.