Наші телефони
0 800 800 018

Графік роботи Call-центру:
Пн-Пт, 9:00 - 19:00
Сб, 10:00 - 16:00

Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб 10:00 - 16:00

Ремонт ноутбуків

Корисна інформація про ремонт ноутбуків. Якісне відновлення роботи ноутбука з наданням гарантії на виконані роботи. Комп'ютерний сервіс в Києві і по всій Україні.

Ремонт ноутбука в Києві

При виникненні проблем з функціональністю Вашого ноутбука (зависання, раптові перезавантаження, шум при роботі) або в разі поломки важливо звернутись в надійний комп'ютерний сервіс, який проведе максимально швидке і якісне відновлення роботи Вашого пристрою.

Ремонт ноутбуків в Києві вже понад 10 років проводить сервісний центр F1. Використання тільки оригінальних запчастин, кваліфіковані інженери і потужна технічна база, дозволяють F1Center бути одним з лідерів на ринку ремонту ноутбуків.

Ремонт ноутбуків HP

F1Center проводить ремонт ноутбуків американської компанії Hewlett Packard. Наші фахівці допоможуть усунути несправність в пристроях даної марки і надати гарантію на виконані роботи. Виконуємо профілактичні роботи з пристроєм, такі як чистка системи охолодження, перевстановлення Windows, відновлення даних.

Ремонт ноутбуків ACER

Стильні ноутбуки Acer c високою продуктивністю, потужною начинкою і унікальними можливостями рідко виходять з ладу, але іноді це трапляється. У таких випадках F1Center готовий надати комп'ютерну допомогу і відновити функціональність Вашого ноутбука.

Ремонт ноутбуків АSUS

Компанія Asus давно знана на ринку ноутбуків високою продуктивністю. Якщо гарантія на ноутбук ASUS вже закінчилася, а ноутбук не працює, фахівці нашого сервісного центру проведуть діагностику і виконають якісний ремонт.

Ремонт ноутбуків Dell

Сервісний центр F1 проводить ремонт ноутбуків Dell, надає гарантію на виконані роботи, використовує тільки запасні частини від виробника. Завдяки наявності власного складу запчастин, F1Center може проводити ремонт ноутбуків в максимально стислі терміни.

Список ремонтованої техніки. Післягарантійний ремонт ноутбуків.

acer
aorus
asus
dell
fujitsu
hewlett-packard
huawei
impression
lenovo
msi
packard-bell
prestigio
razer
sony
toshiba
xiaomi

Переваги ремонту ноутбуків в F1.

Звертаючись до компанії F1, Ви завжди отримуєте ряд переваг:

 • гарантія на виконані роботи;
 • впевненість в якості послуг, оскільки ми використовуємо тільки оригінальні комплектуючі для ноутбуків;
 • 5 центрів обслуговування в Києві, зручне місце розташування яких (Петрівка, Позняки, Дарниця, Теремки, Палац Україна, пл. Перемоги, пл. Льва Толстого) дозволить Вам максимально комфортно здати пристрій в ремонт;
 • ремонт ноутбука виконують тільки сертифіковані інженери;
 • в ремонті використовується сучасне високоякісне обладнання.

Найбільш часті причини звернення Клієнтів:

 • ремонт роз'єму живлення;
 • заміна комплектуючих (дисплеїв, клавіатур, материнських плат, блоків живлення і т.д.);
 • установка операційної системи;
 • програмне відновлення пристрою;
 • чистка системи охолодження;
 • очищення і відновлення ноутбуків після залиття;
 • апгрейд.
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок Адреси Viber Telegram Подзвонити