Ремонт програвачів (плеєрів), акустики, підсилювачів, ресиверів

В даному розділі Ви зможете знайти корисну інформацію по ремонту Hi-Fi/AV та периферійної техніки світових виробників. Також зможете ознайомитися зі списком брендів, ремонт яких ми здійснюємо.

Ремонт Hi-Fi/AV техніки в F1Center

F1Center проводить ремонт підсилювачів, ресиверів, плеєрів, автомобільних систем та іншої техніки на вищому рівні якості. Якщо виникли проблеми в коректності роботи Вашої техніки, звертайтеся в наш сервісний центр. Інженери компанії F1 проведуть якісний ремонт і відновлять роботу пристроїв в оптимальні терміни.

Ремонт техніки Optoma

Компанія Optoma є світовим лідером в розробці та виробництві проекторів.

Високоякісний ремонт та обслуговування проекторів Optoma можливо провести в сервісному центрі F1.

Здати техніку в ремонт Ви можете особисто в центрі обслуговування Клієнтів або відправити її до нас за допомогою кур'єрської служби «Нова Пошта».

Ремонт техніки Onkyo

F1Center проводить ремонт аудіотехніки та систем домашніх кінотеатрів Onkyo. Проведення якісного ремонту забезпечує наявність великої технічної бази в компанії F1, а над удосконаленням виробничих процесів працює команда висококваліфікованих і досвідчених інженерів.

Ремонт техніки Yamaha

Сервісний центр F1 допоможе повернути працездатність автомобільної акустики Yamaha в найкоротші терміни, оскільки компанія має не тільки багаторічний досвід на ринку обслуговування техніки, а також постійно модернізує, покращує всі етапи ремонтного процесу.

Список ремонтованої техніки. Післягарантійний ремонт Hi-Fi/AV техніки.

cambridge-audio
logitech
monitor-audio
optoma
yamaha

Спрощуйте процес ремонту Hi-Fi/AV техніки

  • Щоб дізнатися вартість ремонту скористайтеся формою попередньої розрахунку вартості;
  • Оберіть зручне для Вас місце розташування центру обслуговування Клієнтів в Києві або скористайтеся службою кур'єрської доставки «Нова Пошта»;
  • Відстежуйте етапи ремонту Вашого пристрою за допомогою форми для відстеження.