Ремонт телефонів

Професійний ремонт Вашого телефону в F1Center. Надаємо тільки якісні послуги по ремонту пристроїв, проведення діагностики, заміну дисплея, чищення телефону і багатьох інших послуг по ремонту техніки.

Ремонт телефонів в Києві

При щоденному користуванні смартфоном ми сильно відчуваємо падіння нашої ефективності в разі поломки цього девайсу. У випадку виникнення аналогічної ситуації бажано звернутися до професіоналів по ремонту телефонів в Києві. Саме такими є фахівці F1Center. Оскільки для інженерів F1 постійно проводиться технічне навчання та атестація, Ви завжди можете бути впевнені в послугах, які ми надаємо. Більше 10 років досвіду компанії дозволяє проводити ремонтні роботи дійсно ефективно і високоякісно, а використання оригінальних запасних частин гарантує довговічність роботи Вашого телефону.

Ремонт смартфонів Doogee

Південнокорейський виробник Doogee вже давно підкорив серця широкої аудиторії. Популярність цього бренду весь час зростає, захоплюючи нові ринки.

Безумовно, навіть найякісніша техніка має властивість виходити з ладу і якщо з Вами трапилася аналогічна ситуація звертайтеся в компанію F1Center. Наші інженери проведуть ремонт телефону будь-якої складності максимально швидко і якісно.

Ремонт смартфонів Blackview

Компанія F1Center проводить ремонт високотехнологічних смартфонів бренда Blackview. Для здачі телефону в ремонт Ви можете звернутись в один з наших центрів обслуговування Клієнтів в Києві або відправити пристрій до нас за допомогою кур'єрської служби «Нова Пошта».

Ремонт смартфонів Huawei

Наявність в сервісному центрі F1 офіційних запчастин, кваліфікованих інженерів та налагодженої логістики дозволяє проводити ремонт телефонів Huawei і багатьох інших брендів на справді високому рівні якості та в оптимальні терміни.

Список ремонтованої техніки. Післягарантійний ремонт телефонів.

acer
apple
archos
asus
blackview
htc
huawei
leeco
lenovo
lg
meizu
microsoft
moto
nomi
samsung
sony
xiaomi

F1Center проводить ремонт телефонів в Києві і по всій Україні.

  • ремонт роз'єму живлення;
  • програмне відновлення пристрою;
  • заміна дисплея і корпусу пристрою;
  • заміна кнопок включення і регулювання гучності;
  • заміна камери, мікрофона;
  • заміна блоку живлення, батареї.