Ремонт телефонів

Професійний ремонт Вашого телефону в F1Center. Надаємо тільки якісні послуги по ремонту пристроїв, проведення діагностики, заміну дисплея, чищення телефону і багатьох інших послуг по ремонту техніки.

Ремонт телефонів в Києві

При щоденному користуванні смартфоном ми сильно відчуваємо падіння нашої ефективності в разі поломки цього девайсу. У випадку виникнення аналогічної ситуації бажано звернутися до професіоналів по ремонту телефонів в Києві. Саме такими є фахівці F1Center. Оскільки для інженерів F1 постійно проводиться технічне навчання та атестація, Ви завжди можете бути впевнені в послугах, які ми надаємо. Більше 10 років досвіду компанії дозволяє проводити ремонтні роботи дійсно ефективно і високоякісно, а використання оригінальних запасних частин гарантує довговічність роботи Вашого телефону.

Ремонт смартфонів OPPO

Компанія OPPO вважається одним з найнадійніших брендів в світі смартфонів і входить в ТОП-4 лідерів продажів. OPPO спеціалізується на виробництві камерофонів радуючи своїх споживачів проривами в області мобільної фотографії.

Безумовно, навіть найякісніша техніка має властивість виходити з ладу, і якщо з Вами трапилася аналогічна ситуація звертайтеся в компанію F1Center. Наші інженери проведуть ремонт мобільного телефону будь-якої складності максимально швидко і якісно.

Ремонт смартфонів Blackview

Компанія F1Center проводить ремонт високотехнологічних смартфонів бренда Blackview. Для здачі телефону в ремонт Ви можете звернутись в один з наших центрів обслуговування Клієнтів в Києві або відправити пристрій до нас за допомогою кур'єрської служби «Нова Пошта».

Ремонт смартфонів Huawei

Наявність в сервісному центрі F1 офіційних запчастин, кваліфікованих інженерів та налагодженої логістики дозволяє проводити ремонт телефонів Huawei і багатьох інших брендів на справді високому рівні якості та в оптимальні терміни.

Список ремонтованої техніки. Післягарантійний ремонт телефонів.

acer
apple
archos
asus
blackview
htc
huawei
leeco
lenovo
lg
meizu
microsoft
moto
nomi
oppo
samsung
sony
xiaomi

F1Center проводить ремонт телефонів в Києві і по всій Україні.

  • ремонт роз'єму живлення;
  • програмне відновлення пристрою;
  • заміна дисплея і корпусу пристрою;
  • заміна кнопок включення і регулювання гучності;
  • заміна камери, мікрофона;
  • заміна блоку живлення, батареї.