Наші телефони
0 800 800 018

Графік роботи Call-центру:
Пн-Пт, 9:00 - 19:00
Сб, 10:00 - 16:00

Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб 10:00 - 16:00

Ремонт телефонів

Професійний ремонт Вашого телефону в F1Center. Надаємо тільки якісні послуги по ремонту пристроїв, проведення діагностики, заміну дисплея, чищення телефону і багатьох інших послуг по ремонту техніки.

Ремонт телефонів в Києві

При щоденному користуванні смартфоном ми сильно відчуваємо падіння нашої ефективності в разі поломки цього девайсу. У випадку виникнення аналогічної ситуації бажано звернутися до професіоналів по ремонту телефонів в Києві. Саме такими є фахівці F1Center. Оскільки для інженерів F1 постійно проводиться технічне навчання та атестація, Ви завжди можете бути впевнені в послугах, які ми надаємо. Більше 10 років досвіду компанії дозволяє проводити ремонтні роботи дійсно ефективно і високоякісно, а використання оригінальних запасних частин гарантує довговічність роботи Вашого телефону.

Ремонт смартфонів OPPO

Компанія OPPO вважається одним з найнадійніших брендів в світі смартфонів і входить в ТОП-4 лідерів продажів. OPPO спеціалізується на виробництві камерофонів радуючи своїх споживачів проривами в області мобільної фотографії.

Безумовно, навіть найякісніша техніка має властивість виходити з ладу, і якщо з Вами трапилася аналогічна ситуація звертайтеся в компанію F1Center. Наші інженери проведуть ремонт мобільного телефону будь-якої складності максимально швидко і якісно.

Ремонт смартфонів Blackview

Компанія F1Center проводить ремонт високотехнологічних смартфонів бренда Blackview. Для здачі телефону в ремонт Ви можете звернутись в один з наших центрів обслуговування Клієнтів в Києві або відправити пристрій до нас за допомогою кур'єрської служби «Нова Пошта».

Ремонт смартфонів Huawei

Наявність в сервісному центрі F1 офіційних запчастин, кваліфікованих інженерів та налагодженої логістики дозволяє проводити ремонт телефонів Huawei і багатьох інших брендів на справді високому рівні якості та в оптимальні терміни.

Список ремонтованої техніки. Післягарантійний ремонт телефонів.

acer
archos
asus
blackview
htc
huawei
honor
Infinix
leeco
lenovo
lg
meizu
moto
nomi
oppo
oscal
poco
realme
sony
realme
vivo
ulefone

F1Center проводить ремонт телефонів в Києві і по всій Україні.

  • ремонт роз'єму живлення;
  • програмне відновлення пристрою;
  • заміна дисплея і корпусу пристрою;
  • заміна кнопок включення і регулювання гучності;
  • заміна камери, мікрофона;
  • заміна блоку живлення, батареї.
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок Адреси Viber Telegram Подзвонити