Наші телефони
0 800 800 018 Вам передзвонити?

Графік роботи Call-центру:
Пн-Пт, 9:00 - 19:00
Сб, 10:00 - 16:00

Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб 10:00 - 16:00

Ремонт планшетів

F1Center проводить ремонт планшетів на вищому рівні якості. Швидке відновлення функціональності Вашого пристрою. Проведення ремонтних робіт будь-якої складності з наданням гарантії.

Ремонт планшетів в Києві

Популярність планшетних ПК серед користувачів дуже велика і продовжує зростати. Напевно кожному дуже неприємно стикатися з проблемами при експлуатації планшета і тим більше його поломкою. Щоб уникнути більших негативних наслідків, при прояві порушень в роботі планшета звертайтеся відразу в сервісний центр.

Якісний Ремонт планшетів в Києві і по Україні проводить F1Center. Використання оригінальних запчастин і наявність досвідчених інженерів гарантує надання якісних послуг по ремонту будь-якої складності.

Ремонт планшетів Lenovo

Планшети від компанії Lenovo неймовірно потужні за характеристиками з надійним корпусом і сучасним дизайном, які рідко виходять з ладу.

Якщо ж поломка пристрою все-таки трапилася, звертайтеся в один із центрів обслуговування Клієнтів F1. Ви можете здати планшет в ремонт особисто в Києві або ж відправити кур'єрською службою «Нова Пошта» з будь-якої точки України.

Ремонт планшетів ASUS

Сервісний центр F1 проводить якісний ремонт планшетів ASUS. Причини поломки Вашого девайса можуть бути різні, але усунення причин і відновлення функціональності планшета потрібно довіряти тільки професіоналам. Великий досвід компанії F1Center дозволяє проводити діагностику, ремонт пристроїв ефективніше і швидше.

Ремонт планшетів Huawei

Інженери F1Center можуть виконати Ремонт планшетів Huawei в максимально стислі терміни.

Звернувшись в сервісний центр F1, Ви можете бути впевнені, що ремонт Вашого планшету в Києві проведуть на високому рівні: інженери усунуть всі неполадки і проведуть післяремонтне тестування.

Список ремонтованої техніки. Післягарантійний Ремонт планшетів.

Alldocube
assistant
asus
blackview
chuwi
cube
huawei
impression
lenovo
msi
mytab
oppo
oscal
sony
teclast
Tecno Mobile
xiaomi

Спрощуйте процес ремонту планшета.

  • Скористайтеся формою попередньої розрахунку вартості ремонту;
  • Оберіть зручний для Вас місце розташування центру обслуговування Клієнтів в Києві або скористайтеся службою кур'єрської доставки «Нова Пошта»;
  • Створіть резервні копії важливих для Вас даних;
  • Відстежуйте етапи ремонту Вашого пристрою за допомогою форми для відстеження.
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок Адреси Viber Telegram Подзвонити