Наші телефони
0 800 800 018

Графік роботи Call-центру:
Пн-Пт, 9:00 - 19:00
Сб, 10:00 - 16:00

Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб 10:00 - 16:00

Ремонт планшетів

F1Center проводить ремонт планшетів на вищому рівні якості. Швидке відновлення функціональності Вашого пристрою. Проведення ремонтних робіт будь-якої складності з наданням гарантії.

Ремонт планшетів в Києві

Популярність планшетних ПК серед користувачів дуже велика і продовжує зростати. Напевно кожному дуже неприємно стикатися з проблемами при експлуатації планшета і тим більше його поломкою. Щоб уникнути більших негативних наслідків, при прояві порушень в роботі планшета звертайтеся відразу в сервісний центр.

Якісний Ремонт планшетів в Києві і по Україні проводить F1Center. Використання оригінальних запчастин і наявність досвідчених інженерів гарантує надання якісних послуг по ремонту будь-якої складності.

Ремонт планшетів Lenovo

Планшети від компанії Lenovo неймовірно потужні за характеристиками з надійним корпусом і сучасним дизайном, які рідко виходять з ладу.

Якщо ж поломка пристрою все-таки трапилася, звертайтеся в один із центрів обслуговування Клієнтів F1. Ви можете здати планшет в ремонт особисто в Києві або ж відправити кур'єрською службою «Нова Пошта» з будь-якої точки України.

Ремонт планшетів ASUS

Сервісний центр F1 проводить якісний ремонт планшетів ASUS. Причини поломки Вашого девайса можуть бути різні, але усунення причин і відновлення функціональності планшета потрібно довіряти тільки професіоналам. Великий досвід компанії F1Center дозволяє проводити діагностику, ремонт пристроїв ефективніше і швидше.

Ремонт планшетів Huawei

Інженери F1Center можуть виконати Ремонт планшетів Huawei в максимально стислі терміни.

Звернувшись в сервісний центр F1, Ви можете бути впевнені, що ремонт Вашого планшету в Києві проведуть на високому рівні: інженери усунуть всі неполадки і проведуть післяремонтне тестування.

Список ремонтованої техніки. Післягарантійний Ремонт планшетів.

assistant
asus
blackview
chuwi
cube
huawei
impression
lenovo
msi
oppo
oscal
Tecno Mobile
xiaomi

Спрощуйте процес ремонту планшета.

  • Скористайтеся формою попередньої розрахунку вартості ремонту;
  • Оберіть зручний для Вас місце розташування центру обслуговування Клієнтів в Києві або скористайтеся службою кур'єрської доставки «Нова Пошта»;
  • Створіть резервні копії важливих для Вас даних;
  • Відстежуйте етапи ремонту Вашого пристрою за допомогою форми для відстеження.
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок Адреси Viber Telegram Подзвонити