Американська компанія Apple є виробником смартфонів iPhone, персональних комп'ютерів Mac, планшетів iPad, а також, програмного забезпечення. Завдяки високій якості, інноваційним технологіям та надійністю продукція впізнавана і затребувана в усьому світі. Але навіть техніка преміум-класу іноді виходить з ладу.

Ремонт Apple в Києві

Сервісний центр Apple пропонує професійні послуги з ремонту iPhone, iPad або MacBook. Ремонт сучасних гаджетів Apple вимагає значних знань і досвіду.

Сертифіковані інженери нашої мережі сервісів F1Center мають багаторічний досвід успішного обслуговування смартфонів, ноутбуків, планшетів Apple. За даний період ми зіткнулися з усіма поширеними і нерозповсюдження поломками, що виникли у користувачів в процесі експлуатації. Ми маємо найсучасніше обладнання, що дозволяє проводити ремонт підвищеної складності. Тому ремонт різних пристроїв компанії Apple буде проведено в оптимальні терміни і за доступною ціною.

Ремонт iPhone

Незалежно від ступеня пошкодження Вашого улюбленого гаджета ми знайдемо можливість повернути його до нормального функціонування. Ремонт Айфонів в Києві необхідний якщо батарея не тримає заряд, розбитий екран, немає звуку під час розмови, не працюють кнопки, не заряджає, не включається, деформований корпус смартфона. У нас ви можете полагодити як старі моделі, так нові.

Ремонт iPad

Ремонт iPad в Києві можна здійснити, звернувшись в один з центрів обслуговування клієнтів або безкоштовно відправити нам в ремонт поштовим оператором Нова Пошта або Justin. Ми проведемо діагностику Вашого пристрою, з'ясуємо причину неполадки і використовуючи сучасне обладнання та витратні матеріали відновимо працездатність пристрою.

Ремонт MacBook

Ми усунемо несправність, яка трапилася у Вашого улюбленого яблучного ноутбука. Виконаємо терміновий ремонт ноутбука усвідомлюючи, наскільки він важливий для Вас. Зробимо ремонт MacBook незалежно від причини поломки. Будь то розбитий екран, проблеми з материнською платою, пошкоджені роз'єми, наслідки потрапляння вологи.