Сервісний центр ASUS

F1Center здійснює післягарантійний ремонт техніки світового виробника Asus. Професійний ремонт ноутбуків, смартфонів, планшетів з наданням гарантії на послуги.

Чому варто вибрати F1Center

Пряма авторизація від провідних виробників
Авторизація від провідних компаній дає можливість постійного підвищення кваліфікації наших співробітників.
Зручне розташування 7-ми центрів обслуговування по всьому Києву
Центри обслуговування СЦ Асус розміщені по всьому Києву. Ви можете звертатись в будь-який з них для ремонту Вашої техніки.
Прийом на ремонт з будь-якої точки України
Сервісний центр Асус працює по всій території України. За допомогою кур'єрської служби Ви можете здати пристрій у ремонт з будь-якої точки нашої країни.
Гарантія на послуги та комплектуючі
Разом з відремонтованим пристроєм, ми даємо гарантію на виконані роботи та комплектуючі. Ви можете бути впевнені в якості наших послуг.
Персональний менеджер від прийому до видачі
При ремонті пристроїв Asus в нашому сервісі, за Вами закріплюється персональний менеджер для поліпшення комунікації та ефективної співпраці.
Прямі поставки комплектуючих від виробника
Ремонт техніки Асус буде виконаний в оптимальні терміни, оскільки прямі поставки запчастин дозволяють відновити роботу гаджета максимально швидко.
Онлайн-форма відстеження стану ремонту
Завжди бути в курсі актуального етапу ремонту Вашого пристрою, дозволить спеціальна форма для відстеження стану ремонту на нашому сайті.
Виїзний ремонт на території клієнта
Наші інженери зможуть виїхати за вказаною адресою в Києві для проведення ремонтних робіт. Для цього потрібно заповнити спеціальну форму на нашому сайті.
Віддалений попередній розрахунок вартості ремонту до візиту СЦ
Сервісний центр Асус пропонує розрахувати попередню вартість ремонту не виходячи з дому.
Терміновий ремонт у центрі обслуговування клієнтів
Сервісний центр Asus проведе швидкий ремонт Вашої техніки в оптимальний термін від 15 хвилин до 1 дня.
Власне виробництво по ремонту материнських плат
Оскільки ремонт материнських плат ми проводимо самостійно в наших лабораторіях, у Вас є перевага в зниженні вартості ремонту техніки.
Центр обслуговування з роботою в неділю
Наш сервісний центр Asus в Києві працює без вихідних, тому Ви можете звертатись до нас в будь-який зручний для Вас час.

Затребувані послуги сервісного центру Asus

Проблема з працездатністю пристроїв може мати апаратний характер або бути пов'язана з програмною дисфункцією. Що стосується деталей, то з часом вони зношуються і потрібне їх перевстановлення. Некоректна робота програмного забезпечення може бути викликана збоєм в момент інсталяції оновлення, невірних налаштувань або наявністю вірусів

В сервісний центр Асус найбільш часто звертаються для вирішення наступних завдань:

  • ліквідація пошкоджень або несправності екранів, тачскрінів, камер, Wi-Fi, неповноцінності функціонування смартфонів;
  • виконання заміни матриць, блоків живлення, клавіатур, жорстких дисків ноутбуків;
  • заміни материнської плати і конекторів, перевстановлення операційної системи в планшеті.

Сервісний центр Асус в Києві професійно вирішить завдання будь-якого рівня складності за мінімальний проміжок часу.

Як ми працюємо

01 Реєстрація ремонту
02 Доставка в виробничий центр
Вилучення аксесуарів
03 Діагностика несправності
04 Узгодження ремонту з клієнтом
05 Замовлення деталей
06 Виконання ремонту
07 Післяремонтне тестування
Укомплектовка аксесуарами
08 Доставка в центр обслуговування
09 Видача замовнику
10 Опитування про задоволеність

Види ремонтних послуг, що надаються сервісним центром Асус

Сервісний центр Asus, в особі команди досвідчених фахівців, виконує післягарантійний ремонт Asus. Роботи починаються з діагностування пристрою з метою виявлення причин, які спричинили втрату повноцінної функціональності гаджету. Далі виконується ліквідація поломок з чітким дотриманням технологічних карт виробника.

Ключовими перевагами сервісного центру Асус є оперативність, індивідуальний підхід до кожного клієнта і використання оригінальних деталей. Важливим моментом виступає інформування клієнта про характер поломки і способах її ліквідації. Тільки при досягненні компромісу фахівці проводять необхідні дії.

Перш ніж надсилати пристрій до сервісного центру Asus клієнтам рекомендується створити резервні копії даних. У тому випадку, якщо власник з якої-небудь причини не зможе зробити дії самостійно, але бажає зберегти інформацію, слід повідомити фахівця про даний факт.

Сервісний центр Асус прагне прагне надавати максимальну зручність для клієнтів, тому користувачі, які зіткнулися з проблемним функціонуванням техніки або пристроїв, можуть розраховувати на оптимальне вирішення проблеми. Таким чином, при можливості відновлення деталі без установки нової, інженер про це обов'язково повідомить.

Сервісний центр Асус в Києві: здача пристроїв на ремонт

F1Center надає своїм клієнтам можливість передати пристрій або техніку декількома способами. Користувач може привезти його самостійно, попередньо заповнивши заявку на сайті або зателефонувавши в офіс. Але дана процедура не обов'язкова, сервісний центр прийме техніку без будь-яких проблем. Можна також відправити техніку «Нової поштою»

Терміни ремонту безпосередньо залежать від обсягу робіт. У разі відсутності необхідних деталей, останні будуть доставлені логістичною службою в найкоротший термін. Для зручності клієнтів передбачена можливість відстеження статусу ремонту на сайті.

Центри обслуговування клієнтів в Києві