Чому варто вибрати F1Center

Пряма авторизація від провідних виробників
Досвід світових компаній дозволяє нам надавати послуги згідно новітніх розробок і з використанням технологічних карт від ТОП-виробників.
Зручне розташування 7-ми центрів обслуговування по всьому Києву
Вибирайте будь-який зручний для Вас центр обслуговування. Ми подбали про комфортну здачу Вашої техніки в ремонт.
Прийом на ремонт з будь-якої точки України
Для ремонту ноутбука Асус в нашому сервісі не обов'язково жити в столиці, можна відправити гаджет будь-якою службою доставки і забрати вже відремонтований пристрій аналогічним чином.
Гарантія на послуги та комплектуючі
Для підтвердження якості надаваних нами послуг, сервіс дає гарантію на виконані роботи та комплектуючі.
Персональний менеджер від прийому до видачі
При зверненні в сервіс F1Center за Вами закріплюється менеджер, який завжди готовий надати інформацію по ремонту ноутбука Asus.
Прямі поставки комплектуючих від виробника
Завдяки налагодженій логістиці ремонт ноутбука Асус буде виконаний в оптимальний термін і Вам не доведеться довго чекати відремонтований пристрій.
Онлайн-форма відстеження стану ремонту
За допомогою форми для відстеження статусу ремонту на сайті, можна завжди перевірити етап ремонтних робіт без прямих звернень до сервісного центру.
Виїзний ремонт на території клієнта
Ремонтні роботи можуть бути проведені на виїзді за вказаною адресою. Для замовлення цієї послуги достатньо заповнити просту форму на сайті.
Віддалений попередній розрахунок вартості ремонту до візиту СЦ
Дізнатися вартість ремонту ноутбуків Асус можна заздалегідь. Для отримання цієї інформації, заповніть форму для попереднього розрахунку вартості і ми прорахуємо ціну на ремонтні послуги віддалено.
Терміновий ремонт у центрі обслуговування клієнтів
В одному з наших центрів обслуговування є можливість провести ремонт ноутбука ASUS в терміновому порядку. Терміни відновлення роботи техніки будуть оптимальними.
Власне виробництво по ремонту материнських плат
З сервісним центром F1Center Ви будете платити менше за відновлення роботи гаджетів, оскільки ми самі проводимо ремонт материнських плат.
Центр обслуговування з роботою в неділю
Звертайтеся для ремонту ноутбуків Асус навіть у неділю. Один з наших центрів обслуговування до Ваших послуг в будь-який день тижня.