Ремонт ноутбуків Asus в авторизованому сервісі

Навіть сама надійна техніка може вийти з ладу. Компанія F1Center виконає ремонт ноутбуків Asus оперативно і якісно. Інженери виконують заміну комплектуючих, їх відновлення, а також встановлення та налаштування програмного забезпечення. До того, як почати ремонт, проводиться первинна діагностика працездатності. У процесі діагностування інженер з обслуговування виявить всі дефекти в роботі ноутбука і запропонує подальшу програму дій. Ми також здійснюємо гарантійний ремонт ноутбуків Asus.

Ремонт ноутбуків Асус: причини і можливості

З основного блоку причин для звернення в сервіс можна виділити наступні:

  • фізичне зношення деталей;
  • виробничі дефекти комплектуючих;
  • збої програмного забезпечення; через конфлікт програм, некоректні налаштування і т.д.;
  • некоректне поводження користувача з пристроєм (механічний удар і т.д.).

Якщо деталь вийшла з ладу і не підлягає відновленню - вам запропонують її заміну. Це може бути оригінальна запасна частина або якісний аналог іншого виробника. Власний склад запасних частин дозволяє провести заміну будь-якої запчастини в максимально короткі терміни.

Все обладнання для проведення діагностування та інструментарій для здійснення сервісного обслуговування повністю сертифіковані. Компанія F1Center щороку оновлює і удосконалює парк обладнання та інструментів для сервісного обслуговування техніки Асус.

Якщо працездатність запчастини можна відновити, то фахівці F1Center виконають її відновлення. У компанії працюють високопрофесійні інженери з мікросхемотехніки з досвідом роботи від 3 років. Якість їх знань підтверджується дипломами та сертифікатами курсової підготовки в сервісних центрах виробників комп'ютерної техніки.

Гарантійний ремонт ноутбуків Asus (Київ)

Термін дії гарантії на ноутбуки Asus вказано в гарантійному талоні. Зазвичай це 3 роки з дати продажу. В гарантійний ремонт ноутбук Asus приймається з заповненим продавцем гарантійним талоном, в якому вказані дата продажу, термін гарантії, найменування компанії-продавця. Талон повинен бути завірений печаткою продавця. Ноутбук без гарантійного талона або з порожнім талоном може бути обслужений в звичайному платному порядку.

Мінімальний термін ремонту - 1 день. Максимальний термін виконання залежить від ступеня складності поломки і визначається інженером в ході діагностування. Зверніть увагу на те, що всі пломби на пристрої повинні бути неушкодженими - порушення цієї умови тягне за собою позбавлення права на безкоштовне гарантійне обслуговування.

Клієнту може бути відмовлено в гарантійному ремонті якщо:

  • пошкоджені заводські пломби;
  • є сліди впливу зовнішніх факторів - волога, пил, сліди удару і т.д.

Гарантія не поширюється на результати стихійних лих. Також гарантія не покриває програмні продукти, що поставляються разом з ноутбуком. Якщо термін дії гарантії згідно талону, закінчився, то ноутбук може бути полагоджений на загальних підставах.

Терміновий ремонт ноутбуків Asus

Якщо вам необхідно терміново щось зробити, а комп'ютер зламався - ми можемо запропонувати вам терміновий ремонт ноутбуків Asus (Київ) в сервісі на Петрівці. Ціни на обслуговування обладнання залежать від обсягу робіт і ступеня терміновості. Навіть якщо причину поломки видно неозброєним оком, то в ході діагностики майстер виявить і всі внутрішні пошкодження, які могли виникнути. Заміна будь-яких запасних частин проводиться протягом 1-5 годин.