Ремонт смартфонів Asus в F1Center

Компанія F1Center здійснює ремонт смартфонів Asus будь-якого ступеня складності. Ремонт смартфонів Асус в нашому сервісному центрі - це гарантія безперебійної експлуатації виробу протягом тривалого часу.

Фахівці готові виконати ремонт і відновлення електроніки смартфона, заміну деталі або перепрошивку програмного забезпечення. Наявність власного складу запасних частин забезпечує оперативне якісне обслуговування та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Устаткування для виконання ремонтних робіт повністю сертифіковано. Наші співробітники регулярно проводять моніторинг ринку обладнання, відстежують інновації та оновлюють інструментарій для діагностики та обслуговування на 10-15% щорічно.

Ремонт смартфонів: причини

Зношення частин пристрою, рідкісні, але можливі виробничі дефекти можуть стати причиною некоректної роботи смартфона. Причиною можуть стати і дії користувача з програмним забезпеченням - установка некоректного налаштування, виникнення конфлікту раніше встановлених і нових програм та інші. Інженери F1Center готові усунути будь-яку поломку і провести ремонт телефонів Asus оперативно, якісно, недорого.

Найчастіше в сервіс звертаються з такими проблемами:

 • розбитий екран;
 • пристрій вимикається;
 • камера працює з похибками;
 • не працює Wi-Fi;
 • погано функціонує тачскрін.

Перед виконанням обслуговування інженер виконає діагностику смартфона, виявить всі наявні дефекти і повідомить замовника про можливі способи їх усунення. У разі необхідності заміни деталі вам буде запропонована установка:

 • оригінальних запасних частин Asus;
 • або якісних, але менш іменитих аналогів.

Тенденція до уніфікації інтерфейсів і способів розпочата 15 років тому - це сучасна можливість використання запасних частин різних виробників без втрати працездатності або якості смартфона. Тому ринок представлений великим обсягом запасних частин з дуже високою якістю. Це дозволяє запропонувати вам деталі в широкому діапазоні цін і виконати ремонт телефонів Асус (Asus) недорого.

Ми також виконуємо прошивку і перепрошивку смартфона. Потреба в перепрошивці виникає через некоректну заміну пам'яті, в результаті якого смартфон працює некоректно. Якщо вам необхідно встановити або відновити вміст пам'яті - звертайтеся в наш центр і ми допоможемо вам виконати заміну пам'яті коректно.

Гарантійний ремонт смартфонів Asus

F1Center - представник всеукраїнської мережі сервісних центрів, фахівці якого виконують гарантійний ремонт телефонів Asus в Києві і по всій території України. Гарантійний ремонт передбачає безкоштовне обслуговування з заміною комплектуючих і відновленням працездатності пристрою. Мінімальний термін для усунення дефекту - 1 день. Для здачі девайса в сервіс вам знадобляться:

 • смартфон;
 • заповнений продавцем гарантійний талон (з печаткою магазину, зазначеною датою продажу і гарантійним терміном);
 • оригінальна упаковка.

За правилами, клієнту можуть відмовити в гарантійному ремонті, якщо:

 • порушені заводські пломби смартфона;
 • пристрій має явні сліди механічного, хімічного, водного або будь-якого іншого зовнішнього впливу, отриманого внаслідок некоректного поводження з девайсом;
 • пошкодження отримані в результаті несанкціонованої спроби ремонту смартфона.

Термін гарантії вказаний в гарантійному талоні. Гарантія не поширюється на результати стихійних лих або обставин непереборної сили (наприклад, перепад напруги в електромережі).