Чому варто вибрати F1Center

Пряма авторизація від провідних виробників
Пряма авторизація від світових компаній дозволяє проводити підвищення кваліфікації інженерів на регулярній основі. Виконувати ремонтні роботи згідно новітніх методик.
Зручне розташування 7-ми центрів обслуговування по всьому Києву
Для комфортного звернення в сервіс, відкрито центри обслуговування в головних районах Києва. Вибирайте більш зручний і приносите техніку до нас.
Прийом на ремонт з будь-якої точки України
Оскільки ми працюємо не тільки в столиці, а й по всій країні, Ви можете здати телефон в ремонт за допомогою служби доставки. Після відновлення роботи гаджета, ми відправимо його назад аналогічним способом.
Гарантія на послуги та комплектуючі
Сервіс F1Center надає гарантію на виконані роботи. Це одна з додаткових вигод для кожного клієнта сервісного центру.
Персональний менеджер від прийому до видачі
Для комфортної комунікації з сервісним центром Вам буде надано персонального менеджера. Ремонт смартфона ASUS буде проведено максимально оперативно.
Прямі поставки комплектуючих від виробника
Оскільки F1Center має налагоджену пряму логістичну систему, терміни ремонту будуть оптимальними. Якість послуг буде на вищому рівні завдяки використанню запасних частин від виробника.
Онлайн-форма відстеження стану ремонту
Ефективна перевірка етапності ремонтного процесу можлива буквально в 2 кліка. Досить ввести серійний номер гаджета і номер квитанції в поля спеціальної форми на сайті.
Виїзний ремонт на території клієнта
Тепер провести ремонт техніки набагато простіше і швидше. Замовте послугу виїзного ремонту і наш інженер приїде за вказаною адресою, проведе діагностику і ремонт Вашого гаджета.
Віддалений попередній розрахунок вартості ремонту до візиту СЦ
Для економії Вашого часу, розроблена форма для попереднього розрахунку вартості ремонту. Заповнивши цю коротку форму, менеджер сервісу прорахує ціну на ремонтні послуги віддалено.
Терміновий ремонт у центрі обслуговування клієнтів
В одному з наших центрів обслуговування в Києві, Ви можете провести терміновий ремонт техніки. Терміни такого ремонту будуть від 1 години до 1 дня.
Власне виробництво по ремонту материнських плат
Вартість відновлення роботи техніки буде оптимальною, оскільки ми самі проводимо ремонт материнських плат. Наявність сучасного обладнання дозволяє якісно виконувати роботи.
Центр обслуговування з роботою в неділю
Звертайтеся в F1Center в будь-який день тижня. Для Вашої зручності, один з наших центрів обслуговування працює в неділю.