Чому варто вибрати F1Center

Пряма авторизація від провідних виробників
Договори, які підписані зі світовими компаніями-виробниками дозволяють нашому сервісному центру не тільки проводити постійні навчання для інженерів, а й використовувати в ремонтних роботах тільки модернізоване обладнання.
Зручне розташування 7-ми центрів обслуговування по всьому Києву
Прийом техніки може відбуватися в різних районах Києва, наприклад Ви можете здати планшет Асус в ремонт на Лівому березі або Позняках.
Прийом на ремонт з будь-якої точки України
Здати пристрій в ремонт можна з усієї території країни, просто скориставшись послугою служби доставки. Цей варіант підходить якщо у Вас немає поблизу надійного сервісного центру.
Гарантія на послуги та комплектуючі
Не турбуйтеся про можливість проведення неякісного ремонту планшета Асус. Ми даємо гарантію на свої роботи. У разі повторної поломки проведемо ремонт безкоштовно.
Персональний менеджер від прийому до видачі
Індивідуальний підхід до кожного клієнта в компанії забезпечує персональний менеджер, який не змінюється протягом всіх етапів ремонту. Звертаючись до нього Ви отримуєте точну інформацію по ремонту.
Прямі поставки комплектуючих від виробника
F1Center намагається постійно зменшувати час проведення ремонту. Організація постачання запчастин без посередників забезпечує оптимальний термін відновлення працездатності планшетів ASUS.
Онлайн-форма відстеження стану ремонту
Перевіряйте етапність ремонтного процесу так часто, як забажаєте за допомогою розробленої нами форми на сайті. Досить вписати серійний номер пристрою і номер квитанції для отримання актуальної інформації.
Виїзний ремонт на території клієнта
Для економії часу і додаткового комфорту Ви завжди можете організувати ремонт з виїздом за вказаною адресою. Для цього заповніть форму на нашому сайті або зв'яжіться з менеджером зручним для Вас способом.
Віддалений попередній розрахунок вартості ремонту до візиту СЦ
Тепер для того, щоб дізнатися вартість ремонту техніки необов'язково кудись їхати, можна заповнити коротку форму на нашому сайті і менеджер прорахує вартість віддалено.
Терміновий ремонт у центрі обслуговування клієнтів
Проведемо терміновий ремонт планшета ASUS в центрі обслуговування на Петрівці (Київ). Якщо потрібно відновити працездатність гаджета, а часу в обріз ця послуга спеціально для Вас.
Власне виробництво по ремонту материнських плат
Вартість ремонту не буде завищеною, оскільки ми самі відновлюємо материнські плати без використання послуг посередників.
Центр обслуговування з роботою в неділю
У будь-який день тижня F1Center готовий надати ремонтні послуги для кожного бажаючого. Ми розуміємо наскільки важливо бути завжди готовим відновити роботу техніки, яка використовується постійно.