Авторизований сервіс F1Center

                
                
                    

Компанія Blackview - провідний виробник міцних телефонів в світі, які здатні витримати будь-які навантаження і можуть працювати довгий час без підзарядки. Смартфон Blackview відрізняється стійкістю до ударів, водонепроникністю та захистом від пилу з апаратними можливостями на рівні світових флагманів.

Blackview відома перш за все захищеними пристроями типу BV5800 pro, BV6800 pro, BV5500 pro, BV5500, BV1000.

Поступово компанія привертає все більше уваги в Європі та в Україні та випускає все більш цікаві і дивовижні смартфони, такі як А60, А30, А20, P6000.

                
                
                    

Ремонт смартфонів Blackview

                
                
                    

Компанія Blackview, провідний виробник міцних телефонів, але в разі, якщо Ви все ж зіткнулися з проблемою функціонування, не варто намагатися своїми силами налагодити роботу пристрою, а слід звернутися до профільних фахівців F1Center. Якісний гарантійний та післягарантійний ремонт смартфона Blackview (блекв'ю) можливий лише в умовах авторизованого сервісного центру.

Будь-яка несправність мобільних телефонів Blackview оперативно усувається сертифікованими майстрами, які пройшли відповідну підготовку і мають в наявності оригінальні запасні частини.

                
                
                    

Найбільш поширені види поломок                 

                
                    

Тріснутий екран, зламані роз'єми, несправність камери, гальмування, зависання, перезавантаження, швидкий розряд - типові поломки смартфонів.

Ми в змозі допомогти кожному клієнту з будь-якою складністю дефекту, а тому виконуємо практично всі види робіт по ремонту смартфонів Blackview:

                    
  • заміна дисплея телефону;
  • заміна скла і / або тачскрін на телефоні;
  • заміна або ремонт материнської плати смартфона;
  • заміна usb роз'єму на телефоні;
  • відновлення після будь-яких механічних пошкоджень;
  • чистка та відновлення після попадання рідини;
  • прошивка і відновлення Blackview;
  • заміна будь-яких несправних компонентів пристрою.
  •                     
                    

У сервісному центрі F1Сenter ремонт виконується максимально швидко і якісно.

                
                
                    

Гарантійний сервісний центр Blackview Київ                 

                
                    

Ви можете отримати попередню консультацію по телефону або в on-line чаті на сайті, попередньо зареєструвати своє звернення на сайті перед здачею пристрою в ремонт, принести Ваш пристрій до нас в один з центрів обслуговування клієнтів в Києві без попереднього дзвінка або відправити кур'єрською доставкою «Нової пошти».

Сервіс Blackview в Києві виявить всі неполадки й усуне їх в найкоротші терміни. Якщо з якої-небудь причини необхідна деталь відсутня на складі, служба логістики доставить її в стислі терміни. Для контролю процесу усунення несправностей Ви можете переглянути статус виконання ремонту на нашому сайті, ввівши номер квитанції і серійний номер, або відсканувавши QR-код на отриманої квитанції.