Офіційний ремонт Epson від авторизованого сервісного центру F1Center

Ми проводимо гарантійне, а також післягарантійне обслуговування пристроїв японського бренду Epson (Єпсон). Прийом і ремонт техніки Epson здійснюється в шести центрах обслуговування клієнтів в Києві, а також через мережу уповноважених сервісних партнерів F1Center в інших містах України.

Компанія Epson - світовий лідер в області виробництва пристроїв для отримання зображення, серед яких принтери і картриджі до них, 3LCD проектори, сканери та відео окуляри доповненої реальності. Це техніка, яка допомагає організувати ефективний робочий процес в різних сферах бізнесу: фотодрук, охорону здоров'я, освіту, HoReCa, банківський сектор та інших.

Ремонт принтерів Epson

Всесвітньо відомий бренд Epson є беззмінним лідером на ринку принтерів, які зарекомендували себе винятковою якістю.

Ремонт принтера Epson відбувається не завжди з вини виробника, а як правило, несправності виникають через знос або недотримання правил експлуатації техніки. Ремонт принтера Epson необхідний в разі механічних поломок вузлів подачі паперу, систем позиціонування, роз'ємів і шлейфів, при забрудненні пристрою, при проблемах з кареткою або іншими важливими вузлами пристрою.

Кваліфіковані інженери нашого сервісу готові надати якісне і швидке обслуговування, профілактику і ремонт всіх моделей принтерів, та інших видів оргтехніки Epson.

Фахівці сервісної мережі F1Center, що мають досвід роботи більше 12-ти років, допоможуть клієнтам з проведенням ремонтних робіт будь-якої складності з наданням офіційної гарантії на послуги ремонту оргтехніки Epson.

Сервісний центр Epson в Києві надає консультаційну підтримку по телефону або в on-line чаті на сайті. Також можна попередньо зареєструвати звернення в сервіс на сайті перед здачею пристрою в ремонт.

Перед початком ремонту буде проведена комплексна діагностика всіх систем клієнтського пристрою для точного визначення причин несправностей. Особистий менеджер надасть клієнтові оцінку пошкоджень і повідомить вартість передбачуваного ремонту.

У випадку якщо пристрою необхідна заміна комплектуючих, то всі деталі обговорюються з замовником для знаходження найбільш ефективного і вигідного рішення. Ремонт Epson здійснюється згідно чітким вимогам, прописаним в технічних картах виробника. Для контролю процесу усунення несправностей Ви можете переглянути статус виконання ремонту на нашому сайті, ввівши номер квитанції і серійний номер.

По ремонту техніки Epson сервіс F1Center пропонує широкий спектр послуг:

 • Ремонт струменевих принтерів та МФУ Epson для дому та офісу
 • Ремонт матричних принтерів Epson
 • Ремонт принтерів для фотодруку
 • Ремонт МФУ Epson для середніх і великих обсягів друку
 • Ремонт проекторів Epson
 • Ремонт сканерів Epson
 • Провести профілактику принтера

При гарантійному зверненні по пристрою Epson, клієнту необхідно:

 • Надати заповнений оригінальний гарантійний талон виробника і касовий/товарний чек;
 • Термін гарантії на конкретну модель можна перевірити на офіційному сайті виробника epson.ua;
 • Важливо: гарантія розраховується на підставі дати продажу пристрою, або кількості відбитків (годин роботи джерела світла - для проекторів) в залежності від того, що настане першим;
 • Пристрій Epson повинен мати мінімальний залишок чорнила;
 • Пристрій в гарантійний ремонт необхідно здавати в комплекті з оригінальним зарядним пристроєм і бажано із заводською упаковкою.

Звертаючись в F1Center, Ви гарантовано отримуєте якісне обслуговування і швидке рішення проблем, завдяки наявності оригінальних запчастин.