Сервісний центр HP проводить діагностику, сервісне обслуговування і ремонт ноутбуків і планшетів Hewlett Packard. Нашу компанію характеризує високу якість надаваних послуг і прийнятні терміни виконання робіт по ремонту ноутбуків і будь-який інший комп'ютерної техніки.

Ремонт HEWLETT PACKARD

Більшу частину високотехнологічного комп'ютерного обладнання можливо якісно відремонтувати тільки в умовах професійного сервісного центру, так як в ньому є необхідне технологічне обладнання, сервісна документація і досвідчені сертифіковані інженери. Відновлення після спроб ремонту друзями або дилетантами може обійтися набагато дорожче або взагалі бути неможливим!

Якщо гарантія на Ваше обладнання вже закінчилася або обладнання вийшло з ладу через порушення правил експлуатації, Ви можете скористатися послугою платного ремонту в нашому сервісному центрі. Для цього необхідно принести несправне обладнання в один із центрів обслуговування клієнтів і здати його на діагностику для визначення несправності, вартості ремонту і терміну його виконання, після чого сплатити ремонт відповідно до чинного прайс-листа.

Ремонт ноутбуків HP

Ремонт ноутбуків HP Київ може бути спровокований зносом комплектуючих або некоректною роботою програмного забезпечення. Якщо перегрів або зависання найчастіше усуваються ретельної очищенням від пилу і бруду, то проблеми з екраном не завжди можна вирішити пропайкой контактів або заміною шлейфу матриці. Поломка будь-якої складової вимагає ремонту, а в окремих випадках - заміни комплектуючих. Довіривши ремонт ноутбуків нашої компанії, Ви можете бути впевнені в тому, що всі роботи будуть проведені швидко і на найвищому рівні. Ми беремося за вирішення найбільш специфічних завдань, зокрема, пропонуємо комплексний ремонт залитих ноутбуків, а також обладнання, яке було пошкоджено механічним шляхом. Якщо ви хочете отримати кваліфіковану консультацію, скористайтеся нашими контактними даними.

Прийом техніки в ремонт

Зовнішній огляд техніки здійснюється в присутності клієнта. Клієнту, який здав обладнання, виписується квитанція, що підтверджує прийом несправного вироби в сервіс для його діагностики, настроювання й ремонту. Видача техніки здійснюється при пред'явленні даної квитанції. Всі ремонтні роботи проводяться тільки щодо заявлених споживачем і зафіксованих в квитанції несправностей. Ремонт інших несправностей, виявлених в ході діагностики, здійснюється після узгодження зі споживачем.