Компанія Infinix, яка входить до складу холдингу Transsion, пропонує якісні пристрої, які здивують користувачів своїми технічними особливостями і стильним дизайном. Infinix – новий, яскравий та дуже цікавий бренд на українському ринку. Бренд смартфонів Infinix заваював популярність за рахунок невисокої вартості та гідних характеристик. Смартфони виробництва Infinix є поєднанням привабливої ціни, великого екрана, гарної камери, відмінної автономності та продуктивності, яка дозволяє з легкістю впоратись з повсякденними завданнями.

Усього компанія Infinix висунула кілька лінійок смартфонів для різних потреб:

  • Серія SMART – прості та надійні пристрої з низькою вартістю. Ці базові моделі ідеально підійдуть для дітей та людей старшого покоління.
  • Серія HOT – поєднує в собі яскравий дизайн, тривалий час автономної роботи та продуктивність, яка впорається навіть з мобільним геймінгом.
  • Серія NOTE – висока продуктивність, але більш витриманий та діловий зовнішній вигляд. Смартфони мають більш просунуті можливості для зйомки, оснащені AMOLED-екранами та мають деякі передові технології. Наприклад, пристрої цієї серії одними з перших отримали можливість програмно збільшувати оперативну пам’ять за рахунок обсягу внутрішнього сховища.
  • Серія ZERO – флагмани, що поєднують продуктивну апаратну частину, привабливий зовнішній вигляд та передові технологічні рішення.

Ремонт смартфонів Infinix

Сервісний центр F1Center пропонує професійні послуги з ремонту мобільних телефонів Infinix. Ремонт сучасних гаджетів Infinix вимагає значних знань і досвіду. Для ремонту використовуються оригінальні деталі та комплектуючі, які надходять від виробника.

Сертифіковані інженери нашої мережі сервісів F1Center мають багаторічний досвід успішного обслуговування смартфонів, ноутбуків, планшетів та іншої техніки. За даний період ми зіткнулися з усіма поширеними і нерозповсюдження поломками, що виникли у користувачів в процесі експлуатації комп’ютерних пристроїв. Ремонтні участки обладнані сучасним обладнанням, що дозволяє проводити ремонт смартфонів підвищеної складності. Тому ремонт пристроїв компанії Infinix буде проведено в оптимальні терміни і за доступною ціною.

Ремонт Infinix у Києві

Офіційний сервісний центр з ремонту смартфонів бренду Infinix у Києві. Незалежно від ступеня пошкодження Вашого улюбленого гаджета ми знайдемо можливість повернути його до нормального функціонування. Ремонт смартфонів у Києві необхідний якщо батарея не тримає заряд, розбитий екран, немає звуку під час розмови, не заряджається, не включається, деформований корпус смартфона, якщо смартфон пошкоджений водою та інше. У нас ви можете полагодити як старі моделі, так нові.

Гарантійний ремонт бренду Infinix

Ремонт Infinix в Києві можна здійснити, звернувшись в один з центрів обслуговування клієнтів або безкоштовно відправити в ремонт поштовим оператором Нова Пошта. Ми проведемо діагностику Вашого пристрою, з'ясуємо причину неполадки і використовуючи сучасне обладнання та витратні матеріали відновимо працездатність пристрою. Виконаємо терміновий ремонт смартфона усвідомлюючи, наскільки він важливий для Вас.

Ми усунемо несправність, яка трапилася зі смартфоном Infinix Note 12 Pro чи Infinix Hot 11S. Зробимо ремонт Infinix Zero 5G незалежно від причини поломки. Будь то розбитий екран, проблеми з материнською платою, пошкоджені роз'єми, наслідки потрапляння вологи.