Наші телефони
0 800 800 018

Графік роботи Call-центру:
Пн-Пт, 9:00 - 19:00
Сб, 10:00 - 16:00

Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб 10:00 - 16:00

Сервісний центр Lenovo в Києві

Гарантійне і післягарантійне обслуговування ноутбуків, планшетів, смартфонів торгової марки Lenovo в F1Center.

Офіційний сервіс Lenovo. Обслуговуємо корпоративних клієнтів (B2B)

Офіційний сервісний центр F1 виконує гарантійне та післягарантійне обслуговування ноутбуків, планшетів Lenovo в Києві. Ми використовуємо сертифіковане обладнання та оригінальні комплектуючі від корпорації-виробника. Пошук та усунення несправностей техніки в нашому сервісному центрі Lenovo - це гарантія довготривалого та якісного функціонування вашого ноута або планшета.

Найбільш затребувані послуги

Проблеми у функціонуванні пристрою можуть бути пов'язані як з апаратною, так і з програмною складовою. Деталі можуть зношуватися і потребувати заміни для відновлення працездатності. Програмне забезпечення може некоректно функціонувати через збій при оновленні, некоректні налаштування та вплив вірусів.

Серед послуг, що надаються гарантійним сервісним центром:

  • ремонт екрану, тачскріну, камери, Wi-Fi і виправлення некоректної роботи смартфонів;
  • заміна матриці, блоку живлення, клавіатури, жорстких дисків на ноутбуках;
  • заміна конекторів, материнської плати, перевстановлення операційної системи на планшетах..

Сервісний центр Леново надає послуги будь-якого рівня складності. Наші фахівці усунуть несправність протягом декількох днів. Гарантійний ремонт Леново в F1Center - це впевненість в працездатності своєї техніки в будь-якій ситуації.

Гарантійний сервісний центр Lenovo: особливості ремонту

Наші співробітники виконують діагностику і усунення неполадок в повній відповідності з технологічними картами заводу-виготовлювача. Сервісні центри Lenovo - це оперативне обслуговування, якісні оригінальні деталі, довготривала працездатність девайсів та індивідуальне обслуговування будь-якого замовника.

Перед здійсненням ремонту, ми проводимо повну діагностику ноутбука або планшета. Про виявлені несправності і можливі шляхи їх усунення, інженер інформує замовника і визначає з ним програму дій. Перед тим, як віддати техніку в сервіс, обов'язково зробіть резервну копію даних або повідомте про це інженера-діагноста. При здачі девайса в гарантійний ремонт, будь ласка ознайомтеся з вимогами умов здачі обладнання на гарантії.

Леново сервісний центр завжди виконує ремонтні роботи з максимальною зручністю для замовника. Якщо можливо відновити деталь без заміни зі збереженням її працездатності - ми обов'язково повідомимо вам про це. Після усунення несправності інженером окрема група фахівців проводить фінальну діагностику пристрою.

Офіційний сервісний центр Леново - це професіоналізм, підтверджений роками успішної роботи. У нас працюють тільки фахівці з досвідом роботи від 5 років. Ми ретельно підбираємо персонал і впевнені в якості роботи кожного співробітника.

Сервісний центр Леново в Києві: як здати пристрій у ремонт

Ви можете отримати попередню консультацію по телефону, попередньо зареєструвати своє звернення на сайті перед здачею пристрою в ремонт, принести ваш пристрій до нас без попереднього дзвінка або відправити кур'єрською службою «Нова Пошта». Сервіс Леново в Києві виявить всі неполадки і усуне їх всього за кілька днів. Термін виконання залежить від обсягу ремонту. Якщо з якої-небудь причини необхідна деталь відсутня на складі, служба логістики доставить її в стислі терміни. Статус ремонту можна відстежити на сайті.

Ціна послуг офіційного сервісу Леново залежить від вартості комплектуючих і обсягу робіт. Леново сервісний центр гарантує максимально швидкий і якісний ремонт Вашої техніки.

Замовити дзвінок
Замовити дзвінок Адреси Viber Telegram Подзвонити