Чому варто вибрати F1Center

Пряма авторизація від провідних виробників
F1Center не просто центр по негарантійному ремонту смартфонів. У нас є офіційні договори з брендами, а фахівці регулярно проходять навчання.
Зручне розташування 7-ми центрів обслуговування по всьому Києву
Для ремонту смартфонів Meizu ми відкрили 7 центрів обслуговування в різних районах столиці. Добиратися до F1Center зручно і на транспорті, і пішки.
Прийом на ремонт з будь-якої точки України
Сервісний центр Meizu в Києві приймає на ремонт смартфони з будь-якого міста країни, використовуючи для цього послуги кур'єрської служби.
Гарантія на послуги та комплектуючі
Якщо проблема повторилася, то Ви можете принести смартфон в наш СЦ знову - всі роботи по відновленню будуть проведені безкоштовно.
Персональний менеджер від прийому до видачі
Ви можете задати будь-яке питання, що стосується ремонту, персональному менеджеру. Зв'язок з ним можливий в будь-який момент робочого дн
Прямі поставки комплектуючих від виробника
Ніякого контрафакту, аналогів або копій - ми використовуємо тільки фірмові деталі, які отримуємо безпосередньо з заводу-виробника.
Онлайн-форма відстеження стану ремонту
Швидко дізнатися, закінчений ремонт чи ні дозволяє онлайн форма - введіть номер квитанції на сайті і отримаєте інформацію про поточний стан смартфону.
Виїзний ремонт на території клієнта
Команда наших інженерів приїде по Вашій адресі в Києві і зробить ремонт на місці, в разі якщо потрібно негарантійне обслуговування.
Віддалений попередній розрахунок вартості ремонту до візиту СЦ
Не впевнені, що у нас ремонт найдешевше? Переконайтеся в цьому за допомогою онлайн форми для розрахунку вартості.
Терміновий ремонт у центрі обслуговування клієнтів
Звертайтеся до нас, коли немає часу чекати. Всього година і Ваш телефон знову ідеально працює. Терміновий ремонт у F1Center - найшвидший в Києві.
Власне виробництво по ремонту материнських плат
Ми самостійно ремонтуємо навіть материнські плати - ніяких посередників, що знижує вартість ремонту і збільшує його швидкість.
Центр обслуговування з роботою в неділю
Один з наших сервісних центрів Мейзу в Києві працює навіть в неділю, так що здати телефон в ремонт або забрати можна в зручний для Вас день.