Гарантійний ремонт планшетів MYTAB

Як зручний багатофункціональний гаджет, планшети MYTAB користуються великою популярністю. Такий пристрій дозволить не тільки переглядати фільми і відеоролики, грати в ігри, читати книги і користуватися соцмережами, а й працювати з документами. Однак це можливо тільки в разі, якщо пристрій повністю справний. Потертості екрану, зависання гаджету, різні неполадки MYTAB помітно ускладнюють роботу з планшетом або роблять його експлуатацію неможливою.

Провести гарантійний ремонт пристрою і повернути його в робочий стан зможуть фахівці нашого сервісного центру. Переслати пошкоджений гаджет можна кур'єрською службою - після ремонту його доставлять клієнту аналогічним способом.

Типові поломки MYTAB

При тривалій експлуатації і неакуратному використанні навіть у найнадійнішої і довговічної техніки трапляються збої. Планшети Майтаб - не виняток. Неполадки у гаджета можуть виникнути внаслідок потрапляння вологи або пилу всередину пристрою, після сильного удару або падіння. Причинами поломок може послужити також заводський брак або спроби скористатися девайсом в складних погодних умовах (наприклад, під час дощу або при сильному морозі).

Найчастіше в подібних ситуаціях виникає ряд проблем, усунути які можуть інженери авторизованого сервісу F1Center. Власники MYTAB звертаються в наш СЦ, коли:

 • тачскрін не реагує на дотики;
 • пошкоджений корпус або розбитий екран;
 • неможливо зарядити батарею;
 • не працює камера;
 • потрапила рідина;
 • девайс перезавантажується під час гри або перегляду фільму;
 • гаджет не включається;
 • не вдається підключитися до Wi-Fi;
 • з'являються «биті» пікселі і кольорові смужки на дисплеї;
 • планшет зависає, «гальмує» програмне забезпечення.

При необхідності, наші фахівці перевстановлять ПО, почистять пам'ять і виконають перепрошивку гаджету. Також, персонал F1Center зможе відновити материнську плату, замінити корпус, екран, порти, мікросхеми пам'яті, акумуляторну батарею, контролери, шлейфи, а також перепаяти контакти, пошкоджені при потраплянні вологи. Ремонтні роботи проводяться на сучасному обладнанні з використанням комплектуючих оригінального виробництва.

Замовляйте ремонт MYTAB у професіоналів

Потрібно відновити планшет після удару або потрапляння вологи? Сміливо звертайтеся в F1Center. Ми спеціалізуємося на ремонті гаджетів Майтаб - зможемо швидко і акуратно усунути будь-які неполадки.

Незалежно від складності проблеми, клієнтам нашого СЦ гарантовані:

 • можливість відстежувати стан ремонту гаджету і хід робіт;
 • глибока діагностика пристрою, виявлення причин несправності;
 • якісний ремонт з використанням оригінальних запчастин (екранів, тачскрінів, динаміків, материнок та інших мікросхем).

Ми не пересилаємо пошкоджені пристрої зовнішнім підрядникам, а усуваємо проблеми самостійно. Це дозволяє помітно прискорити відновлення планшетів MYTAB і знизити вартість їх ремонту.

Крім вигідної вартості, вагомою перевагою F1Center є можливість замовити виїзний ремонт. Наш фахівець приїде в будь-яке зручне для Вас місце (офіс, кафе, додому) і усуне неполадки. Уточнити вартість такої послуги і замовити діагностику планшета в одному з центрів обслуговування можна по телефону. Телефонуйте. Наші консультанти нададуть необхідну інформацію.