OPPO AED Україна з 2019 року надає українцям доступ до проривних технологій в сфері мобільної фотографії та розумних сервісів. OPPO - провідний світовий виробник смарт-пристроїв, зокрема камерофонів. На сьогодні OPPO пропонує широкий спектр розумних пристроїв, на чолі з серіями Find і Reno, з операційною системою ColorOS, а також інтернет-сервісами OPPO Cloud і OPPO +.

Якщо ви є власником сучасного смартфона OPPO, який потребує сервісного обслуговування, звертайтеся до авторизованого сервісного центру OPPO (ОППО). Сервіс F1Center здійснює гарантійну підтримку, а також післягарантійний ремонт смартфонів ОРРО. Прийом і ремонт пристроїв OPPO буде здійснюватися в шести центрах обслуговування клієнтів в Києві. Також Ви можете відправити пристрій в ремонт кур'єрською службою "Нова Пошта".

Ремонт смартфонів Oppo в Kиєві

Перед проведенням ремонту смартфонів Орро проводитися комплексна діагностика телефонів Oppo в Києві. Виявляється і виключається програмна складова дефекту і визначаються несправні вузли і компоненти. Виходячи з результатів діагностики, особистий менеджер сервісного центру F1Center в Києві погоджує з власником гаджета один з варіантів відновлювальних робіт і повідомляє вартість ремонту Орро у випадку негарантійного обслуговування. Далі за допомогою спеціального обладнання телефон розбирається, проводяться відновлювальні роботи з заміною пошкоджених деталей. Ми використовуємо оригінальні запчастини Орро, які поставляються безпосередньо виробником. Деякі види ремонту не вимагають заміну деталей, а в інших випадках знадобиться перепаяти материнську плату, відновити програмне забезпечення, очистити смартфон після залиття. Пo завершенню ремонтних робіт пристрій проходить тестування на справну працездатність і готується до видачі клієнту. Відстежити статус ремонту в режимі on-line можна на сайті f1center.ua ввівши номер квитанції і серійний номер пристрою в поля форми «Відстежити стан ремонту», яка відобразить актуальну і детальну інформацію про поточний стан ремонту Вашого пристрою.

Терміновий ремонт телефонів Oppo в Києві

Якщо потрібно терміновий ремонт Oppo в Києві Вам достатньо звернутися в наш центр обслуговування клієнтів на Почайній за адресою пр-т Степана Бандери, 21 або на Дарниці за адресою вул. Андрія Малишко, 5. Ми виконуємо будь-який ремонт телефонів Oppo всіх моделей в Києві і з доставкою по Новій Пошті і Justin в Україні. Інженери сервісного центру Орро оперативно виконають ремонт смартфонів в Києві маючи власний склад оригінальних деталей від виробника. Оплатити послугу прискореного ремонту можна як готівкою, так і безготівковим способом зробивши оплату банківською карткою на сайті або через pos-термінал в центрі.