Чому варто вибрати F1Center

Пряма авторизація від провідних виробників
Наш СЦ - авторизований партнер багатьох провідних виробників, а інженери володіють сучасними знаннями з відновлення працездатності техніки.
Зручне розташування 7-ми центрів обслуговування по всьому Києву
Ми відкрили центри обслуговування в кожному районі Києва, так що просто вибирайте найбільш зручний і замовляйте ремонт техніки саме в ньому.
Прийом на ремонт з будь-якої точки України
Ви не можете приїхати особисто? Не біда! Ми приймаємо на ремонт ноутбуки Samsung за допомогою кур'єрської служби і так само висилаємо їх назад. Ніяких кордонів і обмежень!
Гарантія на послуги та комплектуючі
Несправність виникла знову? Приносьте до нас ноутбук Samsung - ремонти повторно виконуються абсолютно безкоштовно, адже на всі роботи дається гарантія.
Персональний менеджер від прийому до видачі
Ви завжди будете в курсі стану ремонту - в цьому допоможе персональний менеджер, який веде техніку від прийому до видачі.
Прямі поставки комплектуючих від виробника
Ми не використовуємо підробки - в наявності тільки фірмові деталі для заміни частин ноутбуків Samsung. Висока якість ремонту забезпечена!
Онлайн-форма відстеження стану ремонту
Ви можете відстежувати свій гаджет Самсунг - ремонт ноутбука відображається в реальному часі в формі на нашому сайті.
Виїзний ремонт на території клієнта
А хочете ми приїдемо до Вас і самі заберемо техніку на ремонт? Або взагалі виправимо все на місці? Тоді замовляйте виїзний ремонт по Києву!
Віддалений попередній розрахунок вартості ремонту до візиту СЦ
Боїтеся високої ціни за відновлення техніки Samsung? Вартість ремонту ноутбука можна прорахувати наперед за допомогою спеціальної форми на сайті.
Терміновий ремонт у центрі обслуговування клієнтів
Немає часу чекати кілька днів? Ми це розуміємо, і пропонуємо скористатися послугою термінового ремонту - всього декілька годин і Ваш ноутбук знову працює.
Власне виробництво по ремонту материнських плат
Робота з материнськими платами вимагає спеціального устаткування, умов і фахівців. Все це є в наших СЦ - найскладніші ремонти виконуються на місці.
Центр обслуговування з роботою в неділю
Приносьте і забирайте техніку навіть у неділю! Поки інші відпочивають, ми працюємо, відновлюючи Вашу техніку.