Чому варто вибрати F1Center

Пряма авторизація від провідних виробників
У нас є офіційні договори від провідних виробників на надання сервісних послуг. Роботи виконуються тільки на фірмовому обладнанні з використанням оригінальних комплектуючих.
Зручне розташування 7-ми центрів обслуговування по всьому Києву
Ремонт планшетів Самсунг в Києві однаково доступний жителям будь-якого району. Сервіс має 7 центрів обслуговування, які розташовані біля великих транспортних розв'язок.
Прийом на ремонт з будь-якої точки України
Ми виконаємо обслуговування планшету Samsung для жителя будь-якого населеного пункту. Надсилайте Ваш девайс службою доставки! Ми оперативно відновимо його працездатність.
Гарантія на послуги та комплектуючі
Незалежно від обсягу виконаних робіт, центр надає гарантію на ремонт планшетів Samsung і встановлені комплектуючі.
Персональний менеджер від прийому до видачі
Ми дуже ретельно ставимося до Ваших звернень. Кожен клієнт отримує персонального менеджера, який в будь-який момент готовий відповісти на питання і знає все про ремонт Вашого пристрою.
Прямі поставки комплектуючих від виробника
Компанія F1Center використовує для планшета Самсунг (ремонт) тільки фірмові комплектуючі. Це гарантує високу якість деталей і виключає ймовірність поломки.
Онлайн-форма відстеження стану ремонту
Потрібно дізнатися статус ремонту планшета? Немає нічого простішого! Просто введіть номер квитанції і серійний номер в онлайн формі для відстеження робіт.
Виїзний ремонт на території клієнта
Спеціально для тих, у кого немає часу на доставку планшетів в сервіс - доступний виїзд інженера за вказаною адресою. Досить узгодити з менеджером час і дату.
Віддалений попередній розрахунок вартості ремонту до візиту СЦ
Розрахувати попередній ремонт планшета Самсунг тепер можна за допомогою спеціальної форми на нашому сайті.
Терміновий ремонт у центрі обслуговування клієнтів
Терміновий ремонт планшетів Самсунг - це послуга для тих, хто не може чекати. Всього декілька годин і у Вас буде працюючий девайс!
Власне виробництво по ремонту материнських плат
Потрібна заміна материнської плати? Не поспішайте, якщо її можна відновити - наші інженери зроблять це! Відновлення материнської плати буде коштувати значно дешевше її заміни!
Центр обслуговування з роботою в неділю
У Вас немає часу в будні дні? Один з наших центрів обслуговування працює 7 днів на тиждень.