Ремонт смартфонів Tecno

Телефони китайського бренду Tecno з'явилися на вітчизняному ринку не так давно, але встигли завоювати популярність покупців. Це пояснюється хорошими технічними характеристиками, зручністю інтерфейсу і невисокою вартістю гаджетів. Бренд випускає кілька лінійок мобільних пристроїв, включаючи широкоформатний Camon CM з 13-мегапіксельною камерою і Spark CM з 5,7-дюймовим full HD екраном.

Гаджети відрізняються стильним дизайном, продуктивністю і надійністю. Однак використання якісних комплектуючих при створенні телефону не може гарантувати його безперебійну роботу. Неакуратність власника, потрапляння вологи, падіння пристрою та інші зовнішні чинники можуть істотно вплинути на цілісність смартфону Tecno, його функціональність. Усунути всі несправності і повернути телефон в робочий стан допоможуть в сервісі F1Center.

Основні поломки смартфонів Tecno

Власники смартфонів звертаються в F1Center з різними проблемами. Найчастіше гаджети виходять з ладу через недбале поводження, ударів, попадання вологи. При цьому інженерам СЦ доводиться усувати цілий ряд проблем:

 • пошкодження екрану або корпусу (тріщини, подряпини, сколи, потертості);
 • потемніння дисплея, поява смуг або «битих» пікселів;
 • видалення рідини і очищення контактів;
 • проблеми зі сканером відбитків;
 • швидка розрядка;
 • несправність камер, динаміків;
 • відновлення материнської плати;
 • проблеми з підключенням до Wi-Fi, Bluetooth, мобільних мереж;
 • заміна шлейфів, матриць, акумуляторів, портів та інших елементів.

Також фахівцям доводиться вирішувати проблеми з ПЗ. При необхідності вони можуть виконати заміну операційної системи, оновити прошивку, усунути помилки синхронізації, видалити шкідливі програми.

Важливо пам'ятати, що усунення будь-яких неполадок смартфонів Tecno потрібно довіряти кваліфікованим спеціалістам. Спроби самостійно відремонтувати гаджет по відео-інструкції з інтернету або втручання любителя можуть тільки посилити проблему. І навіть привести до більш масштабних пошкоджень та необхідності покупки нового телефону.

Алгоритм обслуговування

F1Center проводить гарантійний ремонт всіх моделей телефонів Tecno. Замовити відновлення гаджета в нашому сервісному центрі можуть не тільки кияни, а й мешканці інших регіонів. Переслати пошкоджений смартфон нашим фахівцям можна будь-якою кур'єрською службою.

Після отримання непрацюючого девайса проводиться ретельна діагностика, яка допомагає виявити всі несправності та їх причини. Залежно від отриманих результатів персонал СЦ запропонує:

 • заміну екрану, корпусу, батареї;
 • профілактичну чистку контактів після попадання вологи;
 • перепайку портів, заміну шлейфів;
 • відновлення материнської плати.

Поточний контроль стану девайсу та статус робіт клієнти можуть бачити безпосередньо на нашому сайті, ввівши в спеціальну форму номер своєї квитанції і серійного номера пристрою.

Сервісний центр Tecno в Києві

Ми виконаємо ремонт швидко, акуратно і якісно - в команді F1Center працюють тільки інженери з багатим досвідом, оскільки вони систематично проходять навчання і підвищують свою кваліфікацію. Крім того, наш сервісний центр співпрацює з виробниками мобільної техніки, що гарантує використання оригінальних комплектуючих при ремонті смартфонів Tecno.

Необхідно терміново відремонтувати гаджет? Наші інженери усунуть будь-яку проблему і відновлять функціональність смартфона в стислі терміни. Звертайтеся за телефоном або через сайт. Ми вже чекаємо на Ваші дзвінки.