Сервісний центр Xiaomi (Сяомі) виконає будь-який ремонт смартфонів, ноутбуків, планшетів Xiaomi c гарантією якості. IТ-техніка і мобільні телефони даного бренду цінуються більшістю користувачів в перше за їх витривалість в роботі. Ряд моделей смартфонів цього виробника виконані в нерозбірному корпусі (т. зв. моноблок), тому заміна акумулятора також є вельми нетривіальним завданням, яку готовий оперативно виконати сервісний центр Xiaomi Київ.

Ремонт Xiaomi

Сервісний центр F1Center гарантує максимально швидке вирішення проблем несправності гаджетів. Сервісні послуги пропонує значна кількість компаній. Але як вибрати дійсно якісний сервіс, який виконає ремонт телефонів Xiaomi на вищому рівні?

Переваги сервісу F1Center:

  • . Більше 11-ти років на ринку сервісних послуг;
  • Фахівці. Інженерна команда F1Center щорічно проходить атестацію з ремонту продукції всіх обслуговуваних виробників;
  • Гарантія. Даємо гарантію на виконані роботи та комплектуючі, залежно від їх типу та виду послуги;
  • Зручне розташування. Центри обслуговування в Києві, а також провайдер мережі з більш ніж 70-ти сервісних компаній-партнерів;
  • Служба клієнтської підтримки. Особистий менеджер по роботі з клієнтами завжди готовий допомогти;
  • Оригінальні деталі. Наявність власного складу оригінальних деталей і використання їх в ремонті.

Говорячи про послугу ремонт Xiaomi в Києві, з урахуванням перерахованих вище характеристик констатуємо, що F1Center займає лідируючу позицію на ринку сервісних послуг.

Сервісний центр Xiaomi

Доставити до нас зламаний гаджет Ви можете будь-яким зручним способом: звернутися особисто в центр обслуговування клієнтів в місті Київ або відправити кур'єрською службою з будь-якої точки України. Ми виконаємо діагностику, встановимо причину несправності, озвучимо вартість послуг і виконаємо якісний ремонт пристрою. Будь то, заміна модуля, заміна батареї, заміна скла камери, заміна тачскріна або коли стоїть завдання поміняти екран на Ксіомі. Також Ви можете повідомити нам про необхідність ремонту за допомогою заповнення форми попередньої реєстрації на сайті.

Нe намагайтесь caмocтійно полагодити техніку в дoмaшніx умовах. Якщо у Bac нe має cпeціaльнoгo oбладнання, пpoфecійних нaвиків та досвіду в peмoнті, Bи мoжeтe пoвніcтю зламати пристрій, бeз можливості подальшого відновлення.