Чому варто вибрати F1Center

Пряма авторизація від провідних виробників
У нас є офіційний договір з топовими виробниками смартфонів на проведення ремонту, а наші співробітники регулярно проходять навчання.
Зручне розташування 7-ми центрів обслуговування по всьому Києву
Ми виконуємо ремонт телефонів Xiaomi у всіх районах Києва - кожен житель столиці легко добереться до СЦ на авто, міському транспорті або пішки.
Прийом на ремонт з будь-якої точки України
Ви можете відправити свій смартфон в наш сервісний центр Сяомі в Києві з будь-якого міста України, скориставшись послугами кур'єрської служби.
Гарантія на послуги та комплектуючі
Незалежно від вартості ремонту ми даємо гарантію його якості. У разі повторної поломки фахівці нашого СЦ повторюють ремонт безкоштовно.
Персональний менеджер від прийому до видачі
При зверненні в сервісний центр Ви отримуєте персонального менеджера, який може відповісти на будь-які питання, що стосуються послуг, які надаються.
Прямі поставки комплектуючих від виробника
Ми використовуємо фірмові деталі для ремонту, так що сумісність і синхронізація гарантовані, а ймовірність повторної поломки мінімальна.
Онлайн-форма відстеження стану ремонту
Ви в будь-який момент можете дізнатися статус ремонту свого смартфона на нашому сайті, ввівши номер квитанції і серійний номер.
Виїзний ремонт на території клієнта
Для виконання негарантійного ремонту фахівці нашого центру можуть приїхати до Вас в будь-яку точку Києва, попередньо погодивши час.
Віддалений попередній розрахунок вартості ремонту до візиту СЦ
За допомогою онлайн форми Ви можете розрахувати ціну ремонту заздалегідь, і переконатися, що в нашому центрі вартість найдоступніша в Києві.
Терміновий ремонт у центрі обслуговування клієнтів
Рятуємо Ваш смартфон протягом декількох годин - зручний варіант для тих, кому терміново потрібен повністю справний апарат.
Власне виробництво по ремонту материнських плат
Материнські плати ремонтуються прямо в нашому СЦ, ми не відправляємо їх посередникам, що значно прискорює процес і знижує вартість послуг.
Центр обслуговування з роботою в неділю
Спеціально для Вашої зручності відкрито сервісний центр Сяомі на Петрівці, що працює в неділю - забирайте смартфон в будь-який зручний момент.