Наші телефони
0 800 800 018

Графік роботи Call-центру:
Пн-Пт, 9:00 - 19:00
Сб, 10:00 - 16:00

Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб 10:00 - 16:00

Гарантійний ремонт ноутбуків

F1Center - це авторизований сервісний центр по гарантійному ремонту ноутбуків світових виробників. Офіційне обслуговування техніки торгових марок: Gigabyte, Lenovo, MSI, Toshiba.

Сервісний центр по ремонту ноутбуків

Гарантійний ремонт ноутбуків можуть проводити тільки сервісні центри, які мають авторизацію від виробника.

F1Center є авторизованим сервісним партнером провідних компаній зі світовим ім'ям. Багатий досвід на ринку гарантійного обслуговування і наявність обширної технічної бази дозволяє проводити дійсно якісні ремонти ноутбуків і швидко відновлювати їх роботу.

Ремонт ноутбуків Lenovo

Компанія Lenovo є світовим лідером на ринку IT-технологій. Ноутбуки Lenovo користуються неймовірною популярністю серед користувачів. Дійсно, в представлених моделях ідеально поєднується вартість і якість пристроїв. Особлива гордість компанії - лінійка ThinkPad. F1Center здійснює також ремонт усіх моделей ThinkPad в Києві.

F1Center є офіційним партнером компанії Lenovo по гарантійному обслуговуванню ноутбуків з 2010 року. Досвід компанії F1 дозволяє ефективно реалізовувати велику кількість гарантійних ремонтів і при цьому робити це якісно.

Ремонт ноутбуків Toshiba

F1Center реалізовує офіційну гарантійну підтримку ноутбуків Toshiba. Компанія Toshiba входить до трійки провідних світових виробників ноутбуків в світі і є одним із найсильніших лідерів в індустрії IT.

Використання інноваційних технологій і постійного контролю виробничого процесу дозволяє сервісному центру F1 проводити гарантійні ремонти ноутбуків Toshiba тільки на вищому рівні якості.

Ремонт ноутбуків MSI

Гарантійний ремонт ноутбуків MSI компанія F1Center почала проводити ще з 2009 року. На даний момент, сервісний центр F1 проводить офіційну сервісну підтримку ноутбуків, планшетів, моноблоків і неттопів MSI.

Технічна база і кваліфікований персонал компанії F1Center дозволяють проводити 84% гарантійних ремонтів в термін від трьох до п'яти робочих днів.

Список ремонтованої техніки. Гарантійний ремонт ноутбуків.

Alldocube
aorus
lenovo
msi
toshiba

Етапи гарантійного ремонту ноутбуків

  • З'ясуйте, чи є Ваш пристрій на гарантійному обслуговуванні. Термін гарантії вказується в гарантійному талоні, який видається при покупці.
  • Підготуйте заздалегідь усі необхідні документи (гарантійний талон або документ, в якому вказана дата продажу, серійний номер і печатка продавця).
  • Виберіть зручне для Вас місце розташування центру обслуговування Клієнтів або скористайтеся службою кур'єрської доставки.
  • Контролюйте процес виконання ремонту за допомогою форми відстеження.
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок Адреси Viber Telegram Подзвонити