Гарантійний ремонт смартфонів

Гарантійний ремонт смартфонів Lenovo Blackview, OPPO і багатьох інших брендів в сервісному центрі F1. Офіційна підтримка і сервісне обслуговування в Києві і по Україні.

Ремонт смартфонів в сервісному центрі

F1Center - сервісний центр, який є лідером на ринку гарантійного обслуговування смартфонів. На даний момент компанія F1 представлена 5-ма центрами обслуговуванням Клієнтів в Києві, а також є провайдером мережі з більше чим 70-ти сервісних компаній-партнерів.

Постійне вдосконалення виробничого процесу і логістики компанії, забезпечує проведення якісного та своєчасного гарантійного ремонту Вашого смартфона.

Ремонт смартфонів Lenovo

Смартфони - сучасні пристрої, які можуть задовольнити всім вимогам користувача. Ці пристрої знамениті широким функціоналом, стильним дизайном і якісним виконанням.

Надійну підтримку смартфонів забезпечує сервісний центр F1. Обслуговування в F1Center - якісне виконання ремонту і високий рівень обслуговування Клієнтів.

Ремонт смартфонів OPPO

Компанія F1Center проводить гарантійний ремонт смартфонів OPPO.

Інженери F1 є відмінними професіоналами, які якісно проведуть відновлення роботи Вашого смартфона згідно з законом України про захист прав споживачів. Ремонтні роботи проводяться в максимально короткі терміни, оскільки всі етапи ремонту ефективно оптимізовані.

Список ремонтованої техніки. Гарантійний ремонт смартфонів.

blackview
tecno_mobile
oppo

Як прискорити процес гарантійного ремонту?

  • Скористайтеся формою "Попередньої реєстрації ремонту”, яка допоможе Вам зробити здачу пристрою в ремонт більш комфортною і швидкою.
  • Підготуйте заздалегідь всі документи, які необхідні для проведення гарантійного ремонту (гарантійний талон або інший документ, в якому вказана дата продажу, серійний номер і печатка продавця).
  • Контролюйте процес виконання ремонту за допомогою форми для відстеження.