Наші телефони
0 800 800 018 Вам передзвонити?

Графік роботи Call-центру:
Пн-Пт, 9:00 - 19:00
Сб, 10:00 - 16:00

Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб 10:00 - 16:00

Гарантійний Ремонт планшетов

Компанія F1Center вже більше 10 років проводить гарантійний ремонт і сервісне обслуговування планшетів провідних світових виробників: Lenovo, MSI та т.д.

Сервісний центр по ремонту планшетів

F1Center надає послуги з гарантійного ремонту планшетів на території України. Проведення якісного ремонту забезпечує модернізоване обладнання та висококваліфіковані інженери. Компанія постійно вдосконалює всі бізнес-процеси для того, щоб зробити Ваше звернення в наш сервісний центр зручним і комфортним.

Ремонт планшетов MSI

Компанія MSI є однією з провідних світових компаній-виробників, яка відмінно зарекомендувала себе на світовому ринку і на ринку України.

F1Center здійснює офіційну гарантійну підтримку техніки MSI, яка спеціалізується на виробництві материнських плат, відеокарт, ноутбуків і планшетів.

Ви завжди можете бути впевнені в якості гарантійного обслуговування планшетів MSI в нашому сервісному центрі, оскільки всі етапи проведеного ремонту контролює безпосередньо компанія-виробник.

Ремонт планшетов Lenovo

Планшети Lenovo відомі своїм високим рівнем якості і зручністю користування.

Компанія F1 проводить гарантійний Ремонт планшетов Lenovo вже більше 8 років.

Налагоджена логістика F1Center забезпечує виконання гарантійного ремонту в термін, згідно із законодавством. У разі вимушеної затримки Ви будете попереджені про це заздалегідь, а терміни виконання будуть з Вами узгоджені.

Список ремонтованої техніки. Гарантійний Ремонт планшетов.

Alldocube
blackview
lenovo
msi
oscal
teclast
Tecno Mobile

Як полегшити процес проведення гарантійного ремонту планшета?

  • Для проведення гарантійного ремонту Вашого планшета підготуйте заздалегідь всі необхідні документи (гарантійний талон або інший документ, в якому вказана дата продажу, серійний номер і печатка продавця).
  • Скористайтеся формою "Попередньої реєстрації ремонту".
  • Виберіть зручне для Вас місце розташування центру обслуговування Клієнтів або скористайтеся службою кур'єрської доставки.
Замовити дзвiнок
Відкрити viber-чат